AvalehtKarjääriabiTööturu foorum

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Palk > Otsin tööd
1  |  2    >>    
Maarja 11.07.2018 17:45 Tsiteeri
Soov tagasi Eestisse kolida ning otsin tööd lao/logistika alal. Olen 28 aastane kohusetundlik neiu ning füüsilist tööd ei karda.

Ootan emailile pakkumisi: Maarjakems@gmail.com
Marju 04.07.2018 17:16 Tsiteeri
Otsin kaugtööd andmesisestajana.
Don 27.12.2017 17:58 Tsiteeri
Tere otsin tööd kus oleks palk alates 1000€ kuus vahet pole mis valdkonda see töö kuulub ma tahaks normaalselt elada mitte teenida 800brut see on pm legaalsel viisil orjade pidamine kus ettevõte maksab 800 kuus ja ise teenivad 4kohalisi nr .. ja ÜLEÜLDISELT pole mõtet mulle saata pakumisi kus on tasu 3kohaline ma hindan oma tehtavat tööd veidi rohkem..
Sergei 12.04.2017 15:38 Tsiteeri
Для сезонной работы (пол года) на частном участке в Финляндии требуется эстонская семейная пара.
Требования:
трудоспособность и наличие крепкого здоровья
- языки: русский (разговорный)
финский (разговорный) – желательно
- наличие собственного автомобиля
- паспорт ЕС, разрешение на работу в ЕС
Обязанности:
- благоустройство уборка дома и территории
- эксплуатация и мелкий ремонт инженерных систем (отопление, водопровод, электричество);
- эксплуатация и мелкий ремонт техники, топка сауны
- уход за садовым участком‚ газон‚ кусты, цветы и т.п., снег
- помощь в готовке пищи, стирка и прочая работа по дому.
Хозяева проживают не более 60 дней в году.
Приезжают в Фин. с няней и поваром.
Условия:
- работа на территории дома 6 дней в неделю
- з/п от 2000 евро в месяц на семью
- проживание бесплатно
- питание - за свой счёт
Оплата проезда 1-4 раза в месяц обсуждается дополнительно

Maris Mitt 10.05.2016 07:38 Tsiteeri
Tere,
olen graafiline disainer ja otsin disainitööd. Mulle sobib ka vabakutseline töö. Minu portfoolio: http://marismittportfolio.weebly.com/
Kerttu 17.02.2016 17:06 Tsiteeri
Olen 17.aastane neiu ja otsin töö nädalavahetusteks.
Soovitavalt:lapsehoidja, klienditeenindaja, abiline. Töökoht võiks olla Tallinnas
De 08.08.2015 18:39 Tsiteeri
Keevitaja otsib tood!

P.S.soov tootada Rootsis

56630125
D,E. 08.08.2015 18:36 Tsiteeri
Keevitaja otsib tood!

P.S.soov tootada Rootsis
varton 08.06.2014 14:08 Tsiteeri
Pakun tööd soome esposse! algul maksaks sulle 10 euri millest maksud ja elamine maha juba arvestatud! elama hakkad vantas ehk 30 km vahemaa objektini. auto olemas olu oleks väga hea soome keel aga suhtlus tasandil peaks olema! Töö alustus aeg kohe!!! betooni tööd pead oskama teha nt armatuuri keevitada ,armeerida ühesõnaga vundamendi tegemine algusest lõpuni! kui sellega saad hakkama tõstame su palka ja edasi saad teha fassaadi ja kõik sisetööd algusest lõpuni! Kui oled pädev ja korralik mees oled teretulnud meie brigaadi ja tööst sul puudust ei tule! kui töökaarte sul pole saame need töö tegemise ajal kohapeal tehtud kuid arvestame selle palgast palgapäeval maha! Arvesta sellega kui tööd sa teha ei oska sõidad järgmise laevaga tagasi eesti ! helista 58933407,54626798 Kiire! Ära meili saada helista kuna tõesti kiire.
varton 08.06.2014 14:07 Tsiteeri
Pakun tööd soome esposse! algul maksaks sulle 10 euri millest maksud ja elamine maha juba arvestatud! elama hakkad vantas ehk 30 km vahemaa objektini. auto olemas olu oleks väga hea soome keel aga suhtlus tasandil peaks olema! Töö alustus aeg kohe!!! betooni tööd pead oskama teha nt armatuuri keevitada ,armeerida ühesõnaga vundamendi tegemine algusest lõpuni! kui sellega saad hakkama tõstame su palka ja edasi saad teha fassaadi ja kõik sisetööd algusest lõpuni! Kui oled pädev ja korralik mees oled teretulnud meie brigaadi ja tööst sul puudust ei tule! kui töökaarte sul pole saame need töö tegemise ajal kohapeal tehtud kuid arvestame selle palgast palgapäeval maha! Arvesta sellega kui tööd sa teha ei oska sõidad järgmise laevaga tagasi eesti ! helista 58933407,54626798 Kiire! Ära meili saada helista kuna tõesti kiire.
Einar 19.02.2014 11:16 Tsiteeri
Tere
Otsin tööd isoleerimisel või ehitus sisetöödel.Nii Eestis,Soomes,rootsis,norras.
sq 28.01.2014 00:57 Tsiteeri
<a href="http://www.ee.ee">lala</a>
[url]http://www.ee.ee[/url]
Mari Alari 13.01.2014 19:37 Tsiteeri
Otsn tööd andmesisestajana osalise tööajaga,võimalik töötada kodus.Olen töövöimetuspensionil.
janek 28.10.2013 11:13 Tsiteeri
tere mina janek otsin tööd autode lammutamist ja honnete sisemise lammutamist ja kas Eesti või soome
Diana 19.07.2013 16:56 Tsiteeri
Olen 23 aastane. Otsin tööd kasvatajana, sotsiaaltöötajana.
martti 04.02.2013 14:07 Tsiteeri
tere otsiks tööd kõik pakkumised teretulnud
Mairo Hallik 28.10.2012 18:38 Tsiteeri
Tere, olen 26-aastane noormees ning otsin tööd soomes. Ise olen soomes töötanud 6 aastat lammutustöölisena.
Lisaks olen spetsialiseerunud teemandtöödle (saagimine puurimine)
karl 22.10.2012 15:20 Tsiteeri
Tere otsin tööd soome lammutajana või abidöölisena olen kiire õppija , olemas B kat autojuhiload võib pakkuda ka teisi tööpakkumisi.
Mart 05.09.2012 13:24 Tsiteeri
34 A kohusetundlik ja karske mees, sooviks töötada valvetöötajana, võib ka muud pakkuda. (hea arvuti kasutamise oskus) Nõus töövahendajale maksma korraliku vaevatasu. mart.77tln@yahoo. com.
Enori Saar 21.04.2012 13:09 Tsiteeri
Tere!

Olen 21-aastane noormees, otsin tööd soome. Kogemusi on üldehitus alal ja ka olen palju kokku puutunud puusepa erialaga, olemas on rohelinekaart ja ka autojuhiload, ootan tööpakkumisi. Kui on küsimusi helistage.

nr: 56960911
1  |  2    >>    

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi

Palun sisesta turvakood, mida näed.

VIP tööpakkumised