AvalehtKarjääriabiTööturu foorum
 

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Palk > õhumüüjad
August Sügavast 13.10.2007 21:12 Tsiteeri
Üldiselt see peaks siililegi selge olema, et igasugu mitte üldtuntud välismaale töölevahendamise firmad on parajad aferistid.
suomalainen 17.04.2007 14:03 Tsiteeri
sama siingi.alles 2007a algul sain aru, et suur hulk töövahendajaid on aint tühja jutu puhujad.
harry 20.03.2007 15:52 Tsiteeri
Tere. Mida aravte nendest firmadest ja nn vahendajatest kes , lisavad lademetes tööpakumis kuulutusi kõikjale aga kongreetset tööd neil pakuda pole. Raiskavad aint aega ja tekitavad lootust ja kaugemale asi ei jõua. Ma suht välja vihastand juba sellist nn ärikate peale, telefoni teel on jutt hea ja kuulutusesgi oli märgitud et kiiresti vaja. Ja nii ma siis ootan 3kuud. Algul jutt hea , et sobite meie meeskonda väga hästi , ja et nädalalõpus on minek, nädalalõpu käte jõudes helistan ise tagasi ja hakkab tulema , me ei saand brigaadi kokku, somm või siis sinna kuhu minek ei ole veel elamis pinda leidnud jne.. vabandusi rohkem kui mõnel juukseid peas.
Teen siin kohal ettepaneku , et kui kellegil on veel selliseid kogemusi siis võix siia kuskile nende riiuli oü`de nimed panna, et säästa normaalsete ja tõeliste tööotsijate vaeva.

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi
Palun sisesta turvakood, mida näed.

VIP tööpakkumised