AvalehtKarjääriabiTööturu foorum
 

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Muud tööelu puudutavad küsimused > Pakun tööd!
Gleb 26.12.2009 16:38 Tsiteeri
tahaksin teada missugusest vanust võtate tööle
Kadri 11.01.2009 22:09 Tsiteeri
Tule minu meeskonda uue kampaania käigus, mis on TASUTA!Liitumine tasuta Oriflamega kuni 24.01.2009.

Kampaania tingimused uutele Konsultantidele:Liitu 29. detsembrist 2008 24. jaanuarini 2009 TASUTA! Tee liitumisest 21 päeva jooksul vähemalt 100 boonuspunktiline (BP) tellimus ja saad kingituseks* käekoti Voyage
Kutsu Oriflamega liituma vähemalt 1 sõber, aita tal liitumisest 21 päeva jooksul koguda vähemalt 100 BP tellimus ja saad lisaks eelnevale kingitusele veel ka rahakoti Voyage
Kutsu Oriflamega liituma vähemalt 2 sõpra, aita neil liitumisest 21 päeva jooksul koguda vähemalt 100 BP tellimus ja saad eelnevatele kingitustele lisaks veel ka käekoti Voyage;.
Kutsu Oriflamega liituma vähemalt 3 sõpra, aita neil liitumisest 21 päeva jooksul koguda vähemalt 100 BP tellimus ja saad eelnevatele kingitustele lisaks veel ka kosmeetikakoti Voyage;.
Kutsu Oriflamega liituma 5 või enam sõpra, aita neil liitumisest 21 päeva jooksul koguda vähemalt 100 BP tellimus ja saad eelnevatele kingitusele lisaks veel ka reisikoti Voyage


Liitumiskampaania kollektsioon Voyage on sensatsioon. See kollektsioon aitab Sul luua elegantse ja peene daami imago. Kottide kollektsioon on beezides-pruunides toonides ja kaunistatud Giordani Gold logo mustriga. Voyage kollektsioon on ajatu klassika. Sa tunned ennast igal reisil stiilselt ja mugavalt. See on nagu ärinaise kott, kuhu sisse mahuvad vajalikud mapid ja isegi väike see kott on esimene kink, mis naisel käes on

+ veel tavaline tervitusprogramm, et esimese 100BP eest silmaümbrusgeel tasuta, järgmine periood 125BP eest Giordani Goldi Ripsmetu¹¹ja kolmandas perioodis 150BP eest super toode C vitamiini näoõli kapslid, mille väärtus on 300.-!

Kuidas koguda 100 BP tellimus?
Uue Konsultandi jaoks on see otsustav samm tema edule otsemüügi süsteemis. Tee seda lihtsalt ja meeldivalt: koosta kataloogi toodetest ostukorv;. Näiteks, paku kliendile näonahahoolduse esimene samm : Natural Skincare 2-ühes värskendav näopuhastusvahend (5 BP, kood 4631, kataloog nr.1 lk. 12) ja siis NS niisutav päevakreem SPF15 (9 BP, kood 4630, lk. 12). Soovita talle ka Giordani Gold VIP volüümi lisav ripsmetu¹¹i (9 BP, kood 12944, lk. 27). Du¹igeel nahka ergutava aprikoosi ja valge teega (3 BP, kood 15242, lk. 4) sobib ideaalselt Sinu ostukorvi, kuna see on vajalik igas kodus.
Kui Sa pakud sellist ostukorvi oma neljale kliendile, saad koguda vajalikud 100 BP, võtad osa kampaaniast "Ole stiilne ja liikuv" ja kasutad Tervitusprogrammi privileege oma tulu suurendamiseks.

nõuanne: Esimene müügikogemus võib olla lihtne, isegi väga lihtne. Telli oma perele tooted erinevatest sarjadest ja kasuta neid kodus. Sinu lähedased proovivad neid ja räägivad oma tuttavatele ja sõpradele imekreemidest ja geelidest. Ja Sina saad endale palju uusi kliente.

Edaspidine jutt veel kuidas on võimalik teenida ja soodsamalt omale kaupa osta

Tutvuge minu kodulehega, sealt saate käesolevat kataloogi,minu tootesoovituse lingi alt saate tutvuda parimate toodetega käesolevast kataloogist!

Wellness lingi alt näete toidulisandeid nii naistele kui meestele, heaolupaketid on mõeldud päevaseks vitamiinivajaduse rahuldamiseksSaab osta ka eraldi(oomega-3, multivitamiinid ja mineraalid meestele ja naistele, ilukompleks ja kokteilid kaalualandamiseks ja ka vitamiinide saamiseks

või kui soovite osta tooteid 30% soodsamalt ja teenida tulu, siis täitke ankeet TULE MINU MEESKONDA!


Oriflame'is on Sul rahateenimiseks 2 võimalust:
*30% kohest tulu toodete müügilt
*piiramatu sissetulek, kutsudes ka teisi inimesi Oriflame'iga tegelema

Otseseid kohustusi polegi, see on lihtsalt üks lisaraha teenimise
viis!

Ok, alustan otsast:
Kui liitute, siis saadetakse teile maili peale konsultandi nr ja
salasõna, sellega saate sisse logida www.oriflame.ee lehele, seal on teil oma
lehekülg kus saate siis tooteid tellida ja näete ära, mis tooted laos on
hetkel ja mida pole
Kui elate kuskil Oriflame teendinduspunkti linnas, siis ei ole ka pakkide postikulu või on see ainult 15.-!
Kohustusi pole, on võimalused


Võimalus teenida, kui näitad kataloogi veel oma tuttavatele ja saad
vaheltkasu 30% koheselt omale, sest sa müüd ju oma tuttavatele
kataloogi hinnaga, aga ise ostad konsultandi hinnaga tooteid
Praegu on veel see hea teenimisvõimalus , et oriflame hakkas tegelema
ka Wellness toidulisanditega, et nende pealt saab hästi teenida,
näiteks kui müüd ühe heaolupaketi naistele , mille kataloogihind on 450.- aga
sina maksad selle eest oriflamele 346.- niiet üle 100.- on sul juba
teenitud
Arvutamine käib nii: Toote kataloogihind ntx 450.- / 30% ehk 1,3 ja saad 346,153 ehk siis oriflamele maksad 346,20 ja see mis üle jääb on sinu tulu!


Kutsu ka teisi Oriflame'i toodetega tegelema ja neid müüma.
Jaga oma entusiasmi Oriflame'ist ja firma toodetest ning loo isiklik Konsultantide müügivõrk. Sul on võimalus teenida kuni 21% sinu müügivõrgus töötavate Konsultantide müügilt. Edaspidi teenid ka nende inimeste tegevuselt, keda kutsuvad Orifame'i need, keda kutsusid Sina!

5 põhjust, miks olla Oriflame´is:
1. Oled alati ilus ja stiilne, töötad ilumaailmas, kasutad looduslikku Rootsi kosmeetikat, mille kõrge kvaliteet vastab eurostandartidele.
2. Oriflame loob parimad äritingimused oma partneritele ja pakub neile kõige efektiivsemat äriplaani -Edukusplaani. Sensatsiooniline ühekordne rahaline preemia kõrgeima tiitli eest on 1 miljon eurot!
3. Oriflame´i Konsultant saab stabiilset tulu: kohest tulu 30% kataloogi-hinnast ja lisaallahindlusi aktiivsetele Konsultantidele.
4. Töötades Oriflame´iga, saad palju reisida. Firma korraldab konverentse eksootilistes maalilma paikades, suurepäraseid Direktorite Õhtusööke ja teisi üritusi -varu endale palju õhtukleite!
5. Oriflame pakub piiramatuid võima-lusi Sinu äris ja isiklikus arengus. Sinu unistused täituvad koos Oriflame´iga!

Minu koduleht: http://my.oriflame.ee/catu
Mailile ootan küsimusi!

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi
Palun sisesta turvakood, mida näed.