AvalehtKarjääriabiTööturu foorum
 

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Muud tööelu puudutavad küsimused > lahkhelid kollektiivis
sikk 14.05.2007 17:59 Tsiteeri
kõik lahenes iseenesest----töötahe puudus,pingetaluvus nõrk,pole huvitatud eriala õppimisest---näha , et jäävadki jooksma asutusest asutusse.Kahju , et iseendaga vestlesin.Teema ammendatud,
sikk 10.03.2007 14:24 Tsiteeri
olen NB teirga nõus , et kõik saab alguse suhtumisest.Küsimus on kuidas lepitada pooli-vaen nende vahel on isikuline.Me ei aruta töö kvaliteeti.Suhteid! Ikka suhteid .Andke soovitusi.
NB 06.03.2007 10:17 Tsiteeri
Väide: Vanad "tublid" töötajad ei saa läbi uustulnukatega..."Tublid" peegeldab siin hinnangut, kui vanad on tublid, siis vastand sellele on mitte tubli, seega uustulnukad on mitte tublid.Miks sellest oleneb kuidas UUS ennast näitab, miks Vana tubli ennast "mõrrana" näitab?! Ta on ju TUBLI?!. Miks vanalt "Tublilt" ei nõuta sõbralikkust, miks UUS peab tavaliselt nööri mööda käima ja igapidi viisakas, sõbralik jne. olema?! Suhtumine saab alguse teist ehk siis Vanad on tublid ja Uued ei ole. Tõde on ka see, et maailma parandamine algab teist endist, muuda oma suhtumist, siis muutub ka kõik ülejäänu. Nii lihtne see ongi, Edu!!
sikk 26.01.2007 14:11 Tsiteeri
kõik eelnev , ei tähenda , et vanad töötajad kardavad , et neid koondatakse.Ei, kõik nad saaksid sõbralikult edasi töötada.Vanad olijad aga on väga ennast täis ja ninakad.
sikk 25.01.2007 16:46 Tsiteeri
<vanad -tublid töötajad , ei saa läbi uustulnukatega.Oleneb muidugi kuidas uus ennast näitab esimesed päevad töös-abivalmis , või ükskõikne--teeb ainult oma töö ja kõik.Meil aga on brigaad ja lisatöö teeme koos nagu.Ja nii ma olen kahe osapoolte vahel nagu.Vanad töötajad on muidugi väga tublid.Uus põlvkond aga töötab kellast kellani ja kõik.Mingi vaen on tekkinud-nagu isikuliselt.Ei oska olla psühholoog.

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi
Palun sisesta turvakood, mida näed.

VIP tööpakkumised