AvalehtKarjääriabiTööturu foorum
 

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Muud tööelu puudutavad küsimused > Kust võtta töökogemust?
ants 11.01.2011 21:05 Tsiteeri
Olen ise ka samma probleemiga kokku puutunud Töökogemuse nõue on iseenesest ju mõistetav. Kes ikka tahab omale töötajat kes kogenematusest võib vigu teha ja mis võivad ka päris kulukad olla. Aga kus kohast inimene selle töö kogemuse saama peaks,kui ta tegeliku tööd teha ei saa. Loomulikult on ju paljudel erialadel õppimise käigus ette nähtud ettevõttepraktikad. Aga kas nendest alati piisab? Tööandja sageli oma tööpakkumistes soovivad näha vähemalt 2 aastast töö kogemust. Sageli juhtub ka nii et on lisatud nõudmisi mida koolis ei ole võibolla õppetatud ja mille jaoks tuleks veel juurde õppida kusagil mujal. Aga neid lisa nõudmidi on seinast seina ja kõike lihtsalt ei jõua ju õppida.Ja kui õppidagi siis tuleb võimalike õppitavaid asju juurede, Aga inimene tahab ju vahepeal ka elada. TÖÖANDJAD võiks siin kohal kasutada ju võimalust ja võtta omale töötaja ,kes siis vastavalt oma ettevõtte vajadusi arvestades välja koolitada ja talle mõistliku tasu maksta, JA veel vahvam oleks kui ettevõtjad teeksid rohkem koostööd erinevate koolidega, et neile oleks vajaliku väljaõppega inimesi võtta.
Olga 05.01.2011 11:38 Tsiteeri
Mitte keegi ei taha võtta tööle töökogemuseta. Õpisin ülikoolis 5 aastat, pärast lõpetamist praeguseni otsin tööd. Tulemusteta.

Kust võtta kogemust ja kust võtta tööd kogemuseta?!

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi
Palun sisesta turvakood, mida näed.

VIP tööpakkumised