AvalehtKarjääriabiTööturu foorum
 

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Muud tööelu puudutavad küsimused > Hea soovitus
Elmar 20.05.2009 20:39 Tsiteeri
Kellel pole töökohta, võib selle ka ise luua. Mina tegin nii. Leidsin sellise portaali nagu www.master8.ee. seal on igasugu huvitavaid tööriistu, masinaid ja teenuseid erinevatelt firmadelt ja eraisikutelt. Mul hakkas kohe mõte jooksma, et tööriistadest saabki ju töö alguse. Mul oli üks ketaslõikur, mida vaid paar korda kasutanud, aga sellega mingit teenust pakkuda pole eriti tulus. Panin selle sinna master8-sse müüki ja üsna ruttu osteti ära. Samas ostsin endale muruniiduki ja sae (muidugi mitte selle raha eest, mis ketaslõikuri eest sain, pidin ikka juurde panema). Siis panin jälle master8 portaali teenuste alla kuulutused "võsalõikus" ja "muruniitmine" ja mulle hakati helistama. Nüüd on suveks töö ees. Samas on juba talveks ka mõte olemas. Kogun raha praegu ühe saepingi jaoks ja hakkan talvel tisleriteenust pakkuma.
Soovitus ongi see, et mõelge avaralt. Mida te oskate teha ja kuulutage, seal kus pakutakse teenuseid. Töö otsijaid on praegu nii palju, aga kui seda teisiti nimetada (mitte otsin tööd, vaid pakun teenust), siis on ka tulemusi. Mulle see töö praegu küll meeldib, kogu aeg loodus ümber, värske õhk ja hea vaikselt nokitseda.
Edu teile kõigile!

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi

Palun sisesta turvakood, mida näed.

VIP tööpakkumised