AvalehtKarjääriabiTööturu foorum
 

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Muud tööelu puudutavad küsimused > äraütlemine
Viki 17.10.2008 12:42 Tsiteeri
Mul on kerge kahtlus mitmekordsete ülehelistamiste ja muul viisil "pindakäimiste" suhtes. Võimalik, et selline lähenemine toob ka mõnel juhul edu, aga näiteks mulle isklikult tekitavad väga pealetükkivad tüübid vastikustunde ja ma üritan sellistest võimalikult kiirelt vabaneda. Samas väldin ka ise pealetükkivaks muutumist, pole neil minu teenete kasutamise vastu huvi, siis käigu õige..., ega sõit seepärast seisma jää.
Aga see on küll kindel, et paljud tööpakkujad ei suvatse vastata, ma ütleks isegi enam, paljud töökuulutuse ülesriputanud tööandjad ei suvatse isegi mu saadetud CV-d ja kaaskirja VAADATA. Aga sama kindel on ka see, et taoline tööandja satub hoobilt minu musta nimekirja ja teist korda ei lähe mina nende ees lömitama ega neilt tööd lunima. Viisakate äraütlejate puhul aga võin järgmisel konkursil küll uuesti üritada. Nagu küla koerale, nii koer külale, töökoha nimel ikka end alandada ka ei tasuks ja selline tööandja, kes vaid lipitsemist ootab, noh see juba ise näitab, millise tööandjaga on tegu. Ega siis töölepingu sõlmimine ühepoolne akt pole, ka töösoovija peab tööandjaid selekteerima ja nende tausta uurima. Et mitte kotti pähe tõmmatud saada ja et säiliks mingi elementaarne inimväärikus. Kohati tundub küll, et osad tööandjad otsivad omale vaid kuulekaid orje.
makaron 05.10.2008 19:11 Tsiteeri
seda olen minagi tähele pannud! ära jää lootma, et sulle antakse teada kui tööd ei saanud. Helista ise alati! Mina teen nii, kandideerin ja paari päeva pärast helistan! Ei ole vahet kui kaua konkurss kestab.
Nõme on see, et osad on nii ülbed , et kui ütlevad et võtavad yhendust ja seda teinud pole, siis ise helistad siis saad sõimu ka veel :)
kris 28.07.2008 13:38 Tsiteeri
Sama probleemiga olen ka kokku puutunud..... ju siis on personali valival töötajal nii kiire, et firma nimele musta pleki jätmine, (kui mitte usaldusväärsele tööandale), ei loe midagi. Elementaarsetest viisakusreeglitest ei ole vist ka need töötajad kuulnud.....
otsija 04.07.2008 12:21 Tsiteeri
olen läbi cv keskuse kandideerinud paarile töökohale, küsimus selles, kui nad mind tööle ei taha, kas nad teatavad EI vastuse või ühendusevõtmine toimub ainult JAH peale?

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi
Palun sisesta turvakood, mida näed.