AvalehtKarjääriabiTööturu foorum
 

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > CV > tööd saab arhitekt
Malle Uukkivi 30.01.2014 10:23 Tsiteeri
Malle Uukkivil ei ole midagi tegemist firmadega Wenco Trans OÜ ,ega ka Royalskyga.Malle Uuukivi ei oma CV keskuses CV ,ega ei otsi ka tööd .See mis sellel lehel toimub on puhas jama.
petetu 29.01.2013 11:27 Tsiteeri
Wenco Trans OÜ nimelise firmaga ei soovita mingit tegemist teha.Seal on petturid.See on tehtud samade inimeste poolt,mis firma Royalsky,kes jättis töölistele rahad maksmata.See on neil juba mitmes kord,teha uus firma,kombed vanad.
Reelika Udras 06.04.2010 11:39 Tsiteeri
Mul oli plaanis Malle Uukkivile tööd pakkuda, aga Internet on väga asjalik koht, igasugust informatsiooni saab.
Küsimus on selles, et kas need süüdistused on alusetud ja Malle Uukkivile tehakse lihtsalt liiga?
malle 12.03.2010 07:29 Tsiteeri
Leila:
Malle Uukivi on väga suur suller. Tean seda omast käest. Petab raha välja vanadelt inimestelt, et endale asju, riideid osta. Ta on siiamaani minuga ühes majas elavatele inimestele raha sees.

Selle inimesega koostöö on väga riskantne!!!

TERE LEILA. Miks te oma nime ei avalda . Küll oleks huvitav teada ,kus majas te elate ja kellele see üleval mainitud inimene raha on sees ,see on juba parmude väljend ,nii ,et te ise pole küll inteligentne inimene . Milliste vana inimeste rahaga neid asju ja riideid osteti ? Mis asjad ja riided olid? Ma ei saa aru mis jutt see on ,ehk vastate otse M.Uukkivile tema mailile malle.uukkivi@mail.ee . Kui klatsida julgete ,julgege ka öelda ,kellele see võlg on .
malle 12.03.2010 07:23 Tsiteeri
DJ-Rix:
malle uukkivi:
soovin tööd . esialgselt sobib projektipõhine. tänan

Ettevaatust.Malle Uukkivi näol on tegemist sulleri,valetaja ja petturiga.

Miks te ei julge oma nime panna ,te ise olete valelik petis . Teie õige nimi on Helen ja Viljar Kase ,kes tahtsid M.Uukkivi lillepoodi tasuta ülevõtta ja üüriraha kuu ajase kasutamise eest tagasi nõudsite ,sest te ei viitsinud tööle hakata . M.U. andis teile võimaluse töötada usaldas oma asjad ,aga teil jagus raha ainult üürimakseks . Lisaks ,sellele hakkasite öösel kell 2 santaseerima Tallinna Regionaalhaiglas viibivat M.U. santaseerima ja sõimama. Te olete ise petturid ,kes eelnevalt olid juba Ingi Sireli peal oma petusskeemi teinud.
Janek 07.10.2009 18:54 Tsiteeri
Enda firma kogemusest võin öelda, et Malle Uukkivi ei täida oma lubadusi ja hoidub võlgade teemal vestlemast. Võimaluse korral ei soovita temaga koostööd teha, sest meie firma koostöö kosmeetikatoodete müügi alal lõppes sellega, et toodete müügist saadud raha ta edasi ei andnud, võlgnevuse likvideerimisest hoidus kõrvale. Ja vabandusi oli iga kord varnast võtta erinevaid.
Leila 29.09.2009 13:19 Tsiteeri
Malle Uukivi on väga suur suller. Tean seda omast käest. Petab raha välja vanadelt inimestelt, et endale asju, riideid osta. Ta on siiamaani minuga ühes majas elavatele inimestele raha sees.

Selle inimesega koostöö on väga riskantne!!!
Karl Frost 24.05.2009 11:43 Tsiteeri
Milles seisnevad Malle Uukkivi süü ,et keegi sõimab sulleriks ,valetajaks ja petturiks . Ta on töötanud minuga koos 10 aastat ja kui otsis endale lisatööd sõimatakse kohe ei tea kelleks . Ta on aus ,korralik ja väga töökas . Ta on aidanud inimesi ,kes on ise olnud sullerid ,valetajad ja petturid ja usaldanud neid. Palun vastata ,kes on sõimaja?
DJ-Rix 25.02.2009 18:46 Tsiteeri
malle uukkivi:
soovin tööd . esialgselt sobib projektipõhine. tänan

Ettevaatust.Malle Uukkivi näol on tegemist sulleri,valetaja ja petturiga.
malle uukkivi 03.02.2009 15:07 Tsiteeri
soovin tööd . esialgselt sobib projektipõhine. tänan
Irina Sibul 30.01.2009 00:23 Tsiteeri
arhitekt-Irina Sibul
56674966
Helen 13.07.2007 18:52 Tsiteeri
Pakun tööd arhitektile, esialgu projektipõhiselt, sobivusel edaspidi lepingulist põhitööd.
Firma tegeleb hetkel sisekujundusega, koostöös maastikuarhitektuuri pakkuva firmaga.Huvi korral meilida ja saata cv.

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi

Palun sisesta turvakood, mida näed.

VIP tööpakkumised