AvalehtKarjääriabiTööturu foorum

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > CV > SUVEKS TÖÖD
Renno Piho 22.02.2017 20:24 Tsiteeri
Tere

Olen 16-aastane töökas, kohusetundlik ning usaldusväärne töömees. Olen samuti ka väga iseseisev ja hea suhtleja. Olen valmis vastutust võtma ning nõuandeid kuulama. Olen teinud palju erinevaid töid, saanud uusi ja huvitavaid kogemusi ning seetõttu olen valmis vastu võtma uusi väljakutseid. Sooviksin leida suveks tööd Soomes maasika- või hernekasvanduses, et teenida head taskuraha ning leida uusi kasulikke tutvusi.
Ave-Ly Karro 28.05.2016 14:10 Tsiteeri
Tere! Olen 15-aastane neiu ning otsin suveks tööd. Olen iseseisev ning ei karda ka inimestega suhtlemist. Saan hakkame kõigega mis ette sattub ning ei karda ka käsi mustaks teha. Kui sul on mulle tööd pakkuda suveks siis kirjuta mulle. (Nt aiatööd, koristajana, lapsehoidjana jne) Kui on küsimusi siis kirjuta. Jään huviga ootama kõiki pakkumisi!
Evelyn 24.05.2014 00:44 Tsiteeri
Tere,

olen 15.aastane tüdruk ning otsin suveks tööd Viljandimaal.
Töö võib olla jäätisemüüjana, koristajana, lapsehoidjana, aiatöölisena jne.
Teen oma töö alati ilusasti ära. Olenrõõmsameelne ning kohusetundlik.

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi

Palun sisesta turvakood, mida näed.

VIP tööpakkumised