AvalehtKarjääriabiTööturu foorum
 

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > CV > Kaaskiri manuse või kirja sisuna?
Veronika 16.05.2012 12:19 Tsiteeri
Tere päevast!

Täname Sind postituse eest.
Kui Sul on vaja saata kaaskirja e-posti teel, siis ei ole otseselt vahet, kas Sa lisad kaaskirja kirja sisusse või manusesse. Tööandja jaoks on lihtsam, kui Sa saadad kaaskirja manusena, siis on tal hea ja lihtne salvestada kandideerijate kaaskirjad vajalikku kausta.

Kui Sa saadad nii CV kui ka kaaskirja e-maili teel, siis soovitame saata see ühe failina. Kõigepealt tuleb Sinu kaaskiri ja siis lõppu lisad oma CV. Faili nimeks soovitame näiteks panna: CV ja kaaskiri.

Kaaskiri on äärmiselt oluline kiri tööandja jaoks ja seetõttu tuleks see sõnastada ja vormistada korrektselt. Soovitusi kaaskirja sisu ja näidete kohta leiad siit:
http://www.cvkeskus.ee/career.php?menu=1&lastmenu=23&text_id=28&career_style=

Kui kandideerid tööpakkumisele meie süsteemi kaudu e-maili teel, siis klikates lehel "Minu CV Keskus" CV taga olevale nupule "Saadan", siis saad oma CV ja kaaskirja mugavalt oma kontolt lisada ja see saadetakse tööpakkuja e-mailile.

Soovime Sulle edukaid kandideerimisi!

CV Keskus
Sipsik 01.10.2011 00:28 Tsiteeri
Tere!
Ei ole õnnestunud infot leida pealkirjas esitatud küsimusele. Kas e-maili teel kandideerides lisatakse kaaskiri manuse või kirja sisuna?

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi
Palun sisesta turvakood, mida näed.