AvalehtKarjääriabiTööturu foorum
 

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > CV > cv koostamine
rain vessenberg 07.01.2016 16:46 Tsiteeri
Olen väga töökas
Tarmo Kask 03.03.2014 11:00 Tsiteeri
Lisan ka lingi oma fotoblogisse http://tarmokask.wordpress.com

Tarmo Kask:
Head kandideerijad<br>
Nimelt olen ma oma põhitööga seonduvalt sunnitud vähemalt iga paari aasta tagant korraldama konkursi ühe või teise ametikoha täitmiseks. Viimane konkurss toimus selle aasta jaanuaris ja kokku esitas ennast kandidaadiks 182 inimest. <br>
Seda kanditaatide läbisõelumist tehes tekkis mulle mõte (otsesest vajadusest) ja tähelepanek isiku foto olemasolust ja selle rolli tähtsusest CVl või sooviavaldusel. <br>
Esiteks panin tähele, et väga sarnaste oskuste ja kogemustega inimeste vahel valikut tehes valisin siiski esimeses voorus järgmisse vooru inimese, kes oli kas oma kaaskirjas või CVs esitanud ka oma foto. <br>
Tõenäoliselt toimub alateadlikult tundmatu inimesega suhestumine või kontakt seeläbi kiiremini. <br>
Teine reaalsem vajadus oli foto järgi siiski pärast seda, kui olin inimestega kohtunud, nendega vestelnud, olles teinud mõningaid märkmeid ja tähelepanekuid, kuid avastasin siiski, et päris keeruline on paljusid inimesi neli-viis päeva hiljem meenutada. Seega foto aitab meenutada just seda inimest ning tuletada meelde, kuidas milline oli ka just selle konkreetse inimesega vestlusõhkkond ja annab tõenäoliselt sellega teatud eelise mõlemale poolele. <br>
Pean siinkohal ära mainima, et fotode suvaline ja valimatu lisamine võib ka totaalset kahju kandideerijale tekitada aga tahan rõhutada, et see o sügavalt minu arvamus ja lüppudelõpuks otsustab igaüks ise kas ja millise foto ta endast lisab. Minu praktikas on aga palju lisatud pilte, kas reisidelt palmide all, perekondlikelt üritustelt laste või loomadega või lausa mõnest (üle)meeleolulikust üritusest. Veel vähem ebasobivad fotod väljakutsuvas riietuses, või väga halva kvaliteediga, mis on jäänud kindlalt tähelepanuta juba esimeses laekunud CVde läbivaatamise voorus. Halb ja sobimatu foto on hullem, kui foto puudumine.<br>
Siit tekkis ka minu idee ja soov osaleda eksperimentaalses projektis.<br>
Kuna olen ise harrastusfotograaf, siis pakuks välja võimaluse fotografeerida Pärnu piirkonnas soovijaid CVde tarvis võttes eesmärgiks portreefotod just tööle kandideerimise tarvis. Fotod ei oleks lihtsalt tavalised nn „passipildid“ vaid prooviks seadistada nii riietuse, kui aksessuaaridega isikuomadusi, mida see või teine kandidaat tahab endast näidata. Foto (porteefoto) võiks iseloomustada kõige paremini isiku ametioskust või ametieelistusi. Näiteks kokk, autojuht, elektrik, puussepp, assistent, jurist, ettekandja, baarmen jne. jne. <br>
Mina teeksin fotosid esialgu tasuta, eksperimendi korras ning seda näiteks käesoleva aasta märtsis ja aprillis. Fotografeerimine toimuks minu selleks kohandatud mobiilses fotostuudios Pärnus, Tammsaare pst 41 ja esialgu planeeriks üks päev nädalas (näiteks iga teisipäev) ja aja broneerimine eelregistreerimisega photomodelstock@gmail.com.. <br>
Fotografeerimisele kuluks kuni 30 minutit kliendi kohta ja kliendiga sõlmitakse kokkulepe, et ta võib oma fotosid tasuta kasutada tema enda äranägemise järgi, kuid foto peaks sisaldama viidet autorile või autori kodulehele ning nad peaks andma tagasisidet, kuidas on see nende tööotsingutele mõjunud.<br>
Vajalikud rekvisiidid, riided, diplomid, tööriistad jms, kui soovitakse midagi spetsiifilist ja iseloomustavat, tuleb kliendil endal leida või kokkuleppel teatud osas ehk saan ka mina aidata. Vajadusel ning projekti edukal käivitumisele ehk leian ka jumestaja, mis annab väga palju juurde portreede tegemisel.<br>
Soovijatel võtta ühendust ja saata kiri emaili aadressil photomodelstock@gmail.com <br>
Tarmo Kask 28.02.2014 14:24 Tsiteeri
Head kandideerijad
Nimelt olen ma oma põhitööga seonduvalt sunnitud vähemalt iga paari aasta tagant korraldama konkursi ühe või teise ametikoha täitmiseks. Viimane konkurss toimus selle aasta jaanuaris ja kokku esitas ennast kandidaadiks 182 inimest.
Seda kanditaatide läbisõelumist tehes tekkis mulle mõte (otsesest vajadusest) ja tähelepanek isiku foto olemasolust ja selle rolli tähtsusest CVl või sooviavaldusel.
Esiteks panin tähele, et väga sarnaste oskuste ja kogemustega inimeste vahel valikut tehes valisin siiski esimeses voorus järgmisse vooru inimese, kes oli kas oma kaaskirjas või CVs esitanud ka oma foto.
Tõenäoliselt toimub alateadlikult tundmatu inimesega suhestumine või kontakt seeläbi kiiremini.
Teine reaalsem vajadus oli foto järgi siiski pärast seda, kui olin inimestega kohtunud, nendega vestelnud, olles teinud mõningaid märkmeid ja tähelepanekuid, kuid avastasin siiski, et päris keeruline on paljusid inimesi neli-viis päeva hiljem meenutada. Seega foto aitab meenutada just seda inimest ning tuletada meelde, kuidas milline oli ka just selle konkreetse inimesega vestlusõhkkond ja annab tõenäoliselt sellega teatud eelise mõlemale poolele.
Pean siinkohal ära mainima, et fotode suvaline ja valimatu lisamine võib ka totaalset kahju kandideerijale tekitada aga tahan rõhutada, et see o sügavalt minu arvamus ja lüppudelõpuks otsustab igaüks ise kas ja millise foto ta endast lisab. Minu praktikas on aga palju lisatud pilte, kas reisidelt palmide all, perekondlikelt üritustelt laste või loomadega või lausa mõnest (üle)meeleolulikust üritusest. Veel vähem ebasobivad fotod väljakutsuvas riietuses, või väga halva kvaliteediga, mis on jäänud kindlalt tähelepanuta juba esimeses laekunud CVde läbivaatamise voorus. Halb ja sobimatu foto on hullem, kui foto puudumine.
Siit tekkis ka minu idee ja soov osaleda eksperimentaalses projektis.
Kuna olen ise harrastusfotograaf, siis pakuks välja võimaluse fotografeerida Pärnu piirkonnas soovijaid CVde tarvis võttes eesmärgiks portreefotod just tööle kandideerimise tarvis. Fotod ei oleks lihtsalt tavalised nn „passipildid“ vaid prooviks seadistada nii riietuse, kui aksessuaaridega isikuomadusi, mida see või teine kandidaat tahab endast näidata. Foto (porteefoto) võiks iseloomustada kõige paremini isiku ametioskust või ametieelistusi. Näiteks kokk, autojuht, elektrik, puussepp, assistent, jurist, ettekandja, baarmen jne. jne.
Mina teeksin fotosid esialgu tasuta, eksperimendi korras ning seda näiteks käesoleva aasta märtsis ja aprillis. Fotografeerimine toimuks minu selleks kohandatud mobiilses fotostuudios Pärnus, Tammsaare pst 41 ja esialgu planeeriks üks päev nädalas (näiteks iga teisipäev) ja aja broneerimine eelregistreerimisega photomodelstock@gmail.com..
Fotografeerimisele kuluks kuni 30 minutit kliendi kohta ja kliendiga sõlmitakse kokkulepe, et ta võib oma fotosid tasuta kasutada tema enda äranägemise järgi, kuid foto peaks sisaldama viidet autorile või autori kodulehele ning nad peaks andma tagasisidet, kuidas on see nende tööotsingutele mõjunud.
Vajalikud rekvisiidid, riided, diplomid, tööriistad jms, kui soovitakse midagi spetsiifilist ja iseloomustavat, tuleb kliendil endal leida või kokkuleppel teatud osas ehk saan ka mina aidata. Vajadusel ning projekti edukal käivitumisele ehk leian ka jumestaja, mis annab väga palju juurde portreede tegemisel.
Soovijatel võtta ühendust ja saata kiri emaili aadressil photomodelstock@gmail.com
Christiina 27.04.2013 19:08 Tsiteeri
Tere! Olen 13aastane neiu Pärnust ja sooviksin suveks tööd! -Pärnus. Olen igati abivalmis, sõbralik ja töökas. Kõik tööpakkumised on oodatud! (:
Anne Ala-Mäkinen 07.02.2013 16:39 Tsiteeri
CV tõlkimine
Pakume tööotsijatele võimalust tõlkida oma CV soome keelde.
Soovid kandideerida huvipakkuvale töökohale Soomes?
kuid Sul puudub nõutavas keeles CV? tuleme Sulle selles appi.
CV-kirjutamine ei ole ainult faktide ülesloetlemine ja rääkimine, miks Sa võiksid sobida kandideeritavale töökohale, vaid ka konkureerimine teiste kandidaatidega, kellest Sa pead edukaks kandiderimisks parem olema.
Saada oma (Eesti keeles) CV e-posti lisades oma nimi, postiaadress.
Sina tasud ühekordselt 12 EUR ühe CV tõlkimise eest.
Kui saan sulle veel kuidagi abiks olla, siis võta ühendust.
Suomen Käännöspalvelut, Helsinki. suomi.traslation@gmail.com
CV Keskus 13.08.2012 09:54 Tsiteeri
pille:
Miks hiljem,lugedes üle eda trükitud CV-d,on arvuti trükitu teinud vigu.Mida hiljem parandades need ei ,,allu,, ,vaid lisanduvad uued vead??


Tere päevast, Pille!

Täname Sind postituse eest.
Palun täpsusta oma küsimust ja saada see info@cvkeskus.ee

Sõbralike soovidega,
CV Keskus
pille 11.08.2012 13:11 Tsiteeri
Miks hiljem,lugedes üle eda trükitud CV-d,on arvuti trükitu teinud vigu.Mida hiljem parandades need ei ,,allu,, ,vaid lisanduvad uued vead??
Kristi 02.05.2012 15:00 Tsiteeri
Tere , otsin tööd Suveks Põlva - Tartu maal .
Olen 15 aastane , ning väga sõbralik ja tore ning igati abivalmis .
Kõik tööd on tere tulnud .
CV Keskus 17.04.2012 10:08 Tsiteeri
Tere päevast!

Enne CV koostamist tuleb luua konto CV Keskusesse. Selleks tuleb minna CV Keskuse pealehele www.cvkeskus.ee ja klikata paremal üleval nurgas “Registreeru” nupule:
http://www.cvkeskus.ee/m_register.php
Seejärel tuleb Sul täita nõutud väljad, igal leheküljel veendu, et täidad kõik punase tärniga tähistatud lahtrid ja alles siis vajutad lehekülje lõpus “Salvesta ja edasi”. Kui oled ära täitnud kõik CV 5 etappi, siis moodustubki Sulle korrektne CV, mida saad kasutada kandideerimiseks Sinule sobilikele tööpakkumistele.
Kokku võib sisestada kuni 5 CV-d.

Mõtteid ja ideid ideid CV koostamiseks >> < http://www.cvkeskus.ee/cvs.php?op=view_example >

Kui Sul on juba konto olemas CV Keskuse tööportaalis:
CV loomiseks logi sisse oma kontole klikates paremal üleval nurgas nupule "logi sisse", mine “Minu CV Keskus” lehele ja vali “Loo uus CV”, seejärel on Sul kaks valikut:
“Loo cv” – saad koostada CV Keskuse formaadis CV, selleks tuleb täita 5 erinevat etappi (isiku-ja kontaktandmed, soovitud ametikoht, sinu haridus, töökogemus ja oskused). Igal leheküljel veendu, et täidad kõik punase tärniga tähistatud lahtrid ja alles siis vajutad lehekülje lõpus “Salvesta ja edasi”.
“Lae fail” – saad süsteemi üles laadida CV oma arvutist, näiteks Microsoft Office Wordi failina.

Soovime Sulle edukaid kandideerimisi!
Kui Sul on veel küsimusi, siis kirjuta meile info@cvkeskus.ee ja aitame Sind.

Sinu parim abiline tööotsinguil
CV Keskus
Taimo Tuvi 07.04.2012 12:38 Tsiteeri
kuidas koostada CV arvutis
MEELI HAKKAJA 18.01.2012 12:10 Tsiteeri
otsin tööd klienditeenindajana
Andro Nugin 05.12.2011 10:54 Tsiteeri
otsin tööd
Janika Arm 09.07.2011 21:03 Tsiteeri
kuidas koostada arvutis cv
silver saan 12.06.2011 15:16 Tsiteeri
tahan teada kuida koostada cv arvutis

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi
Palun sisesta turvakood, mida näed.