AvalehtKarjääriabiTööturu foorum
 

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Ametid > Võimalus raha teenida internetis-internetiturundusega..
Tiit 30.08.2011 00:01 Tsiteeri
www.pay4results.eu

Kodumaine ja kiirelt kasvava affiliate võrgustik - uuri ka seda.
Rando 07.05.2009 02:09 Tsiteeri
Vabandan, lisasin vale lingi, juurdepääsuks eelmainitud programmile. Õige link on siin: http://75be6li7sldokw1iijujy6y2dr.hop.clickbank.net/
Rando 07.05.2009 02:05 Tsiteeri
Tegemist siis võimalusega internetis raha teenida. Internetiturundus on väga laiahaardega äri ning sul on võimalus reklaamida kogu maailmale, seega on väga lihtsalt sul võimalus teha äri globaalselt. Et internetiturundusega tegelda ei pea sul endal olema toode, mida reklaamida. On võimalus hakata toote reklaami vahendajaks ehk “affiliate marketer“-iks. Olen ise tegelenud nö. Affiliate marketerina pisut rohkem kui 3 kuud ning võin kinnitada, et sellega on üsna lihtne raha teenida, tuleb vaid ennast selle ärivaldkonnaga pisut kurssi viia ja sellele pisut keskenduda. Kuid kui keegi arvab, et tegemist on äriga, kus raha tuleb iseenesest, siis pole see valdkond tema jaoks.

Et saada antud valdkonna kohta teadmisi, on loodud programm, mis kannab nime Maverick Money Makers. Sellega liitumisel avaneb inimesel juurdepääs suurele hulgale materjalide kogumikele, mis on kõik loodud, et saada edukaks marketeriks. Materjal on nii videodena kui ka trükis ning seda uuendatakse pidevalt. Kogu informatsioon on inglise keeles, seega üks põhiline nõudmine, et selle äriga tegeleda ongi inglise keele oskus vähemalt keskmisel tasemel. Programmis on materialid nii täiesti algajatele kui ka edasijõudnutele. Programm maksab pisut üle 60-e dollari, kuid ütlen enda kogemusest, et see pole sellise programmi kohta palju. Lähtudes programmi juhtnööridest on see raha võimalik väga kiiresti tagasi teenida. Programmiga saab lähemalt tutvuda ja seda osta, klikates antud lingil: <a href="http://bcf3bmomrd6ojodgnlhbmzm3m9.hop.clickbank.net/" target="_top">Kliki siin</a>

Tegemist on valdkonnaga, millega on väga sobilik tegeleda ka näiteks oma põhitöö kõrvalt, nagu teen ka isegi. Alustasin ka ise selle programmi abiga ja olen aegamisi sealt omandatud teadmiste põhjal internetiturundusega tegelenud ning olen tulemastega rohkem kui rahul.Olen selle peaaegu 4 kuu jooksul, mil olen affiliate marketerina tegutsenud peaaegu sama summ, mis enda põhitööga. Soovitan kindlasti selle programmi tutvustus ja reklaamvideod läbi vaadata ning kui tunnete, et see võib olla teie jaoks, siis tehke see väljaminek ja ostke antud programm, et selle abil hiljem palju suuremaid summasi teenida, kui toote eest välja käisite.

Seega paljastan teile lihtsalt ühe võimaluse, kuidas keerulisel ajal on võimalik lisaraha teenida.

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi
Palun sisesta turvakood, mida näed.

VIP tööpakkumised