AvalehtKarjääriabiTööturu foorum

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Ametid > töö kodus
1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7    >>    Viimane [13]
Teadija 22.11.2018 09:47 Tsiteeri
Eveli:
Teeni lisaraha kõndimisega! Viimasel ajal kogub aina enam populaarsus äpp: swcapp.uk/hi/eveli5 <br>
Kaks ühes, saad igapäevategevuse, kõndimise, eest tulu ning veeta veidi aega looduses. Liitumine on täiesti tasuta! <br>
Liitudes läbi lingi teenid omale juba punkte, punktid saab vahetada rahaks.<br>
Laadi alla äpp ning asu teenima!

Oioi, tean seda äppi ja ise punkte kyll ei saaa keegi, kui läbi sinu lingi liitub. Seega pigem ole aus :) ja rikkaks sellega ei saa. 20000 punkti peab koguma et saada 1000 dollarit. 1 punkt on 1000 sammu
Eveli 21.11.2018 22:41 Tsiteeri
Teeni lisaraha kõndimisega! Viimasel ajal kogub aina enam populaarsus äpp: swcapp.uk/hi/eveli5
Kaks ühes, saad igapäevategevuse, kõndimise, eest tulu ning veeta veidi aega looduses. Liitumine on täiesti tasuta!
Liitudes läbi lingi teenid omale juba punkte, punktid saab vahetada rahaks.
Laadi alla äpp ning asu teenima!
Karmen Kikkas 13.11.2018 22:50 Tsiteeri
Tere!

Soovin leida lisatööd (eelistatult töö arvutiga-andmete sisetamine vms), mida saaks teha õhtuti ja/või nädalavahetustel. Kõik pakkumised on oodatud meilile karmen_kikkas@hotmail.com. Ette tänades!
Tiina M. 29.10.2018 23:02 Tsiteeri
Laastu Talu OÜ:
Kas Sina tead kedagi, kes otsib loomingulist tööd ise valitud ajal ja kohas? Siin on just Sulle huvitav tööpakkumine! www.magusmari.ee
Maire Gelenitš 29.10.2018 18:51 Tsiteeri
Otsin tòòd ,mida saab teha kodus,andmesisestaja,kàsitòò,jne
Riina Kivikangur 29.10.2018 16:16 Tsiteeri
Soovin leida tööd käsitöö vallas, mida saaks teha kodus! Ootan huvitavaid pakkumisi. riina6857@hot.ee

Mariann 01.09.2018 04:24 Tsiteeri
Otsin tööd kodust, mida saaks teha lapse kõrvalt. Laps rahulik ning vaba aega palju. Olen töötanud klienditeenindajana, sekretär-juhiabina, tooteassistendina ja müügisekretärina. Lõpetanud ka kindlustuse eriala. Valdan Inglise keelt, Office programme ja sekretäri kutsetunnistust. Arvuti ja interneti kasutamise võimalus. B-kat juhiload olemas.

Mariann
mhelstei@tmk.edu.ee
Kati Allik 31.03.2018 11:28 Tsiteeri
Tere!

Otsin tööd, mida saab teha kodus arvuti taga. Oman kõrgharidust ärijuhtimises ning olen töötanud hotellis müügijuhina.
Tänades!
kati.allik@eek.ee
Emili Toompuu 20.03.2018 18:18 Tsiteeri
Otsin tööd, mida kodus arvutiga teha, kuna olen jalaluu murruga veel kaks kuud kindlasti kodus. Mul on palju vaba aega, energiat ning püsivust. :)
emilitoompuu@gmail.com
Kairi 18.03.2018 13:15 Tsiteeri
Tere!
Olen 15 väga sõbralik, rõõmus, abivalmis ja kohusetundlik tütarlaps. Sooviksin saada tööd Tartus või selle lähiümbruses. Kogemusi on olnud lastega. Suvel olen käinud maasikaid korjamas.
Kõik pakkumised teretulnud.
Lp.Kairi
Mati 28.01.2018 14:27 Tsiteeri
Sooviks pakkumisi koduseks puit käsitööd,mööblit ,kappe ,silte jne.teen kõike.töö on kvaliteetne ja kiire.oodatud on kõik pakkumised
Sandra Lihatšova 05.01.2018 16:30 Tsiteeri
Sooviks leida tööd, mida saab kodus teha lapse kõrvalt. Oman IT alast kutsetunnistust. Valdan eesti keelt ja vene keelt hästi ja natukene ka inglise keelt(IT alane inglise keel). Tööpakkumised saata palun meilile sandra.lihatsova@gmail.com
Grete Lukas 03.01.2018 19:28 Tsiteeri
Soovin leida tööd, mis oleks loominguline ning mida oleks võimalik teha kodus. Olen kõikidele pakkumistele avatud.

Pakkumisi ootan: gretelukas97@gmail.com
Eveli 18.11.2017 02:08 Tsiteeri
Soovid panna oma Instagrami konto teenima? Vaata lähemalt promoty.eu/i/w64fB
Roland-Remy Tõnisson 04.10.2017 00:41 Tsiteeri
Tere,

Olen 18 aastane õpilane, kes otsib tööd kooli kõrvale. Oman erinevaid IT alaseid oskuseid (Photoshop, Dreamweaver, Office etc) ja valdan inglise keelt ning eesti keelt emakeele tasemel. Saaksin 25-30 tundi nädalas tööd teha.

Pakkumisi ootan meilile Rolandremyt@gmail.com
Ann Poolma 02.10.2017 19:12 Tsiteeri
Tere!

Otsin lisatööd, mida saaks õhtuti või nädalavahetuseti arvuti taga teha. Sobib ka brändide müügitöö.

Jään pakkumisi ootama: annpoolma@gmail.com

Parimat
Sander Rand 18.09.2017 10:55 Tsiteeri
Soovin leida kodust tööd. Töö pakkumised saata sander.rand1@gmail.com
Angela Treimaa 02.07.2017 21:49 Tsiteeri
Laastu Talu OÜ:
Kas Sina tead kedagi, kes otsib loomingulist tööd ise valitud ajal ja kohas? Siin on just Sulle huvitav tööpakkumine! www.magusmari.ee

Tere
olen huvitatud loomingulisest tööst.
tel 52 45 019
Angela treimaa
Liina 27.05.2017 17:13 Tsiteeri
Tere. Olen 22 aastane naine ning otsin tööd mida saaks kodus teha lapse kõrvalt.Pakkumisi ootan meilile liina.vilbre@gmail.com
Kätlyn Kanarbik 23.04.2017 17:29 Tsiteeri
Otsin tööd kodus lapse kõrvalt. Sobib töö arvutiga, eesti- inglise, inglise-eesti tõlkimine vms. Olemas magistrikraad.Tel 58170539
1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7    >>    Viimane [13]

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi

Palun sisesta turvakood, mida näed.

VIP tööpakkumised