AvalehtKarjääriabiTööturu foorum

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Ametid > töö kodus
1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7    >>    Viimane [14]
Catriin Niitsoo 28.05.2020 14:53 Tsiteeri
Tere. Olen 32 aastane. Kuna jään nüüd kohe kohe dekreeti siis sooviks leida tööd kodus, et väikest lisaraha teenida. Eelistaks tööd arvutiga. Kõik pakkumised on oodatud meilile catriinniitsoo@hot.ee.
Imbi 03.03.2020 21:46 Tsiteeri
Tere!

Uurin maad. Olen lapsehoolduspuhkusel ja sooviks leida mingit tööd mida kodus teha. Eelistatult mitte kindlal ajal, sest beebi ärkveloleku ajal on tegemist palju ja eriti aega muudeks tegemisteks ei jätku.
Olengi nüüd uurimas, et mis võimalused üldse oleks?
Keeltest valdan eesti keelt, inglise keel on veidike roostes ja vajab meeldetuletamist.
Kui miskit pakkuda on kellelgi, siis palun saata pakkumised meilile: imcalicious.business@gmail.com
Meeli Lettens 02.03.2020 11:41 Tsiteeri
Tere.Soovin kodus teha mingit nokitsemis tööd.Mingite asjade kokkupanemist või muud.
Mari-Liis 09.02.2020 12:10 Tsiteeri
Tere ! otsin tööd kodus töötamiseks põhitöö kõrvalt, sobivad õhtused ajad ja nädalavahetused. Kodus arvuti olemas, saab kas nt tõlketööd teha, andmetesisestamist vms muu selline. Oskan word, excel põhitasemel ja keeltena inglise ja eesti keel.
Kõik pakkumised oodatud mariliis.liis1992@gmail.com
Eliise 31.01.2020 14:01 Tsiteeri
Tere,
Otsin põhitöö kõrvale lisatööd õhtuteks ning nädalavahetusteks, kodus tegemiseks. Tööks võiks olla andmesisestus või lihtsam raamatupidamine.
Hetkel töötan raamatupidamise assistendina ning õpin Tallinna Majanduskoolis raamatupidaja eriala.

Pakkumisi ootan meilile: eliise.kou@mail.ee
Aljona Pertseva 08.12.2019 20:59 Tsiteeri
Tere soovin leida kodus õmblemis töid oman vastavaid masinad ( overlokk , kattemasin, tööstuslik texi). Pakkumised võib saata meilile
Külli Verret 22.11.2019 15:27 Tsiteeri
Külli Verret:
Tere<br>
<br>
Otsin lisatööd,mida saaksin teha kodus õhtuti või nädalavahetustel.<br>
<br>
Jään ootama Teie poolseid pakkumisi kverret@hot.ee
Caroline Pajusaar 20.11.2019 13:30 Tsiteeri
Tere,
otsin tööd ülikooli kõrvalt mida saaks kodus arvutiga teha.
Õpin Eesti Kunstiakadeemias graafikat seega kõik loominguline (veebidisain, reklaam...) on minu tugevaks küljeks.
Valdan ka tõlketööd inglise-eesti ja eesti-inglise. (Cambridge English Advanced C1).
Oskan käsitleda photoshopi, office programme, kirjutada lihtsamaid koode veebilehekülgedele, tunnen nii Windows kui ka Macintosh süsteeme ning olen alati valmis uute programmisega vajadusel tutvuma ja neid kergelt õppima.

Olen avatud ka muudele pakkumistele.

caroline163p@gmail.com
Hele 08.10.2019 07:26 Tsiteeri
Tere,

Otsin lisatööd mida saaks teha kodus põhitöö kõrvalt.
Olen raamatupidamise (5 tase) teise kursuse õpilane. Töötan raamatupidamise assistendina suures tootmis ettevõttes ning nüüd olen lisatöö otsingutel. Olen varem töötanud aastaid andmesisestajana, arvutiga olen osav ja kiire õppija. Olen sõbralik, usaldusväärne ja tubli. Inglise keele oskus on üle keskmise. Otsin lisatööd, et kasvada ja areneda ning leida enda jaoks uusi väljavaateid ja võimalusi.
Lisatööna sobiks :
1. Andmesisestustöö mida saaks kodus õhtuti ja nädalavahetustel teha või lihtsam raamatupidamise töö, kasvõi ainult arvete sisestamine programmi.

2. E-poe haldamine, andmete sisestamine, üles laadimine, tellimuste edastamine ja muu taoline.

3. Lihtsam tõlketöö inglise-eesti suunal.
Pakkuda võib kõike, ka midagi erinevat sellest mida siia kirja olen pannud. Oluline, et tööd saaks teha kodus ja arvutiga.

Sobivuse korral sooviks koostööd arendada. Kõik pakkumised on teretulnud, ükskõik kui suured või väikesed. Vaatan iga pakkumise üle!
Jään pakkumisi ootama aadressile hynninenhele@gmail.com

Aitäh :)
Mari 09.09.2019 17:20 Tsiteeri
Otsin tööd kodust mida saaks teha lapse kõrvalt. Sobib kõik E-R 9-18 ja ka L, P kui vaja. Olen töötanud klienditeenindajana, sekretär-juhiabina, tooteassistendina ja müügisekretärina. Lõpetanud kindlustuse eriala. Valdan Inglise keelt, Office programme ja omansekretäri kutsetunnistust. Arvuti ja interneti kasutamise võimalus. B-kat juhiload olemas.

M
mhelstei@tmk.edu.ee
Elina Aas 09.09.2019 14:36 Tsiteeri
Soovin leida tööd, mida on võimalik teha kodus lapse kõrvalt. Eelnevalt töötanud kaupluses klienditeenindajana. Räägin eesti keelt emakeelena ja inglise keelt suhtlustasandil. Arvutikasutusvõimalus on olemas.
Pakkumised on oodatud minu e-posti aadressile elina.aas1997@gmail.com
Mai Kaiva 04.07.2019 07:56 Tsiteeri
Otsin tööd arvutiga, lihtsamad exeli asjad või lihtsam muu käeline töö kodus.
Samira Khalilova 02.07.2019 22:43 Tsiteeri
Tere ... Olen 26 aastane Soovin leida tööd, mida saab kodus teha lapse kõrvalt. Õppisin Tallinna Majanduskoolis Raamatupidajana . Valdan eesti keelt ,vene keelt ,türgi keelt ja aserbaidzaani keelt hästi ja natukene ka inglise keelt. Tööpakkumised saata palun meilile khalilova.samiraa@gmail.com
Külli Verret 04.05.2019 12:42 Tsiteeri
Tere

Otsin lisatööd,mida saaksin teha kodus õhtuti või nädalavahetustel.

Jään ootama Teie poolseid pakkumisi kverret@hot.ee
Julia D 08.04.2019 11:01 Tsiteeri
Tere. Olen noor naine. Soovin leida tööd, (eelistatult töö arvutiga-andmete sisetamine vms), mida saaks teha kodus või kontoris (08:00-17:00). Oskan eesti ja vene keelt. Mul on omandatud sotsiaaltöö eriala, on olemas B-kat autojuhiload. Kõik pakkumised on oodatud e-postile colibry85@mail.ru. Ette tänades! Julia
Anastassija 20.03.2019 10:39 Tsiteeri
Tere. Olen naine 30 a. Kahjuks, tervise probleemide tõttu (olen ratastooliga liikuv inimene) ei saa tööl käia. Kuigi olin ennem aktiivne ja töökav inimene, otsin tööd mis võiks teha kodu tingimustes. Olen med.rakendus kõrgharidusega inimene. Huvitab kõik valdkonnad, meeldib teha ja õppida midagi uut. Valdan vene, eesti ning inglise (rohkem suhtlus tasandil) keelt.
Ette tänades,
Anastassija
Lilian 12.03.2019 10:23 Tsiteeri
Tere.
Olen 32a naine kellel tervise tõttu ei saa 8-17ni tööl käija. Seepärast otsin tööd millega saab tegeleda kodus arvutiga. Et natukenegi teenida
Kristina 06.01.2019 16:14 Tsiteeri
Tere.

Võib pakkuda tööampse andmesisestaja, käsitööle ja muus valdkonnas mida on võimalik kodus teha.
Teadija 22.11.2018 09:47 Tsiteeri
Eveli:
Teeni lisaraha kõndimisega! Viimasel ajal kogub aina enam populaarsus äpp: swcapp.uk/hi/eveli5 <br>
Kaks ühes, saad igapäevategevuse, kõndimise, eest tulu ning veeta veidi aega looduses. Liitumine on täiesti tasuta! <br>
Liitudes läbi lingi teenid omale juba punkte, punktid saab vahetada rahaks.<br>
Laadi alla äpp ning asu teenima!

Oioi, tean seda äppi ja ise punkte kyll ei saaa keegi, kui läbi sinu lingi liitub. Seega pigem ole aus :) ja rikkaks sellega ei saa. 20000 punkti peab koguma et saada 1000 dollarit. 1 punkt on 1000 sammu
Eveli 21.11.2018 22:41 Tsiteeri
Teeni lisaraha kõndimisega! Viimasel ajal kogub aina enam populaarsus äpp: swcapp.uk/hi/eveli5
Kaks ühes, saad igapäevategevuse, kõndimise, eest tulu ning veeta veidi aega looduses. Liitumine on täiesti tasuta!
Liitudes läbi lingi teenid omale juba punkte, punktid saab vahetada rahaks.
Laadi alla äpp ning asu teenima!
1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7    >>    Viimane [14]

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi
Palun sisesta turvakood, mida näed.

VIP tööpakkumised