AvalehtKarjääriabiTööturu foorum

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Ametid > soome tööle
1  |  2  |  3    >>    
raili küüsmaa 11.03.2018 11:40 Tsiteeri
raili küüsmaa:
sooviks väga tööd soome.viimane töö soomes kasvuhoones
Brenda 04.07.2017 14:42 Tsiteeri
Tere otsin tööd soomes lapsehoidjana ja koduabilisena .elamine ja söök võiksid oll pere poolt.Kirjutan natuke ka enndast
Olen 21 aastane mu nimi on brenda. kogemusi mul lastega päris palju .lastega olen tegelenud 7 aastat.
Lapsed keda hoidnud olen on vanusese 2kuud-7aastat
Töötasin ka soomes aasta lapsehoidja ja koduabilisena
Tegin sūūia,koristasin maja valvasin lapsi ja ka loomi .
Mulle meeldib väga lastega aega veeta kuna mul endal suur pere ja õdesi ja vendi üsna palju .lastega teen ka väga palju huvitavaid assju koos (joonistame,loeme raamatuid ,vaatame vahest mõnda arentavat multikat ja teeme kõike muud vahvat
Tahaks väga töòkohta kus saan tegeleda just lastega ,kuna armastan lapsi
Päikest
Jään teie kirju ootama
Pilvi Kõluvere 24.04.2017 12:50 Tsiteeri
Nooruslik 57.a. naine ,otsin tööd Soomes kondiitrina, väga pika-ajaline töökogemus,suhtlen vähesel määral soome keeles ja inglise keeles, ka vene keeles.
Einar Lehtmets 22.01.2017 18:07 Tsiteeri
Karske noormees otsib tööd Helsinki ja selle lähi ümbruses. Olemas vajalikud dokumendid ja paberid. Tööle saan asuda nädala jooksul. Hetkel elan Vantaas.
Marta 08.01.2017 21:49 Tsiteeri
Keskealine töökas naine otsib tööd Soome kasvuhoonesse. Soovitavalt Tampere piirkonda. Elamispind olemas.

Ootan pakkumisi e- mailile
nike180@hot.ee
Liina Ivanov 20.12.2016 17:57 Tsiteeri
Liina Ivanov:
Tere! Plaanin uuest aastast kolida Soome,Helsingisse. Olen 21 aastat vana neiu kes otsib omale tööd. Sobib koka,teenindaja,koristaja,lapsehoidjana.olen töötanud köögis,töötanud ka koristajana sest armastan väga puhtust. Läbisin toitlustusteeninduse eriala.olen väga positiivne inimene,hea suhtleja,abivalmis,kohusetundlik ning oskan töötada meeskonnatöös. Kahjuks valdan ainult eesti ja vene keelt. Olen valmis uuteks kogemusteks ning ootan meelsasti kirju mulle meilile!!<br>
<br>
Kõikke kaunist!
Liina Ivanov 20.12.2016 17:09 Tsiteeri
Tere! Plaanin uuest aastast kolida Soome,Helsingisse. Olen 21 aastat vana neiu kes otsib omale tööd. Sobib koka,teenindaja,koristaja,lapsehoidjana.olen töötanud köögis, koristajana sest armastan väga puhtust. Läbisin toitlustusteeninduse eriala.olen väga positiivne inimene,hea suhtleja,abivalmis,kohusetundlik ning oskan töötada meeskonnatöös. Kahjuks valdan ainult eesti ja vene keelt. Olen valmis uuteks kogemusteks ning ootan meelsasti kirju mulle meilile!!

Kõikke kaunist!
Lily 27.06.2016 11:53 Tsiteeri
Tere, olen 24aastane naine.
Olen tootanud Soomes 5 aastat hooajatoolisena, kasvuhoones!
Ootan pakkumisi! Saaksin koheselt asuda toole alates 10.06.2016 !
Liisa 10.10.2013 01:46 Tsiteeri
Särtsakas ning energiline 18-aastane tütarlaps otsib tööd Helsingis ning selle lähiümbruses. Kahjuks soome keele oskus puudub ning otsin tööd, kus seda vaja ei lähe kuid hiljem võin õppida keele selgeks, valdan vabalt inglise keelt ning suhtlustasandil vene keelt. Olen kiire õppija ning töökas. Olen Eestis töötanud kohvikutes, poes, restoranis ning oman iluteenindaja (juuksetehnik) pabereid. 58316366 jään ootama tööpakkumisi :)
D&D Invest 03.09.2013 14:35 Tsiteeri
KATUSEKATJAD ( bitumeenkatuste) / Soome

vajatakse soome bitumeenkatuste - ja vundamentide katjaid. Vajalikud must ja roheline kaart
palk 14,22€ / tunnis + lisad
Katusekatmise töö nõuab ettevaatlikkust ja julgust
Tööle asumise aeg: niipea kui võimalik
katusekallete ehitamine
aurutõkke paigaldamine
soojustusmaterjali paigaldamine

Nõuded:

-Vajalikud must ja roheline kaart
- EU – kodakondsus
- töökogemust vähemalt 2-3 aastad
- Soome / inglise keele oskus

+358400862837 / Jari
www.ddinv.com
info.ddinvest(a)gmail.com
Tööle asumise aeg: niipea kui võimalik
Sverre 02.08.2013 23:53 Tsiteeri
Otsin tööd soomes! Olen 24 a. vallaline noormees, oman kogemust rahvusvahelistel vedudel. Olemas on A, B, C, D, E, T juhiload. Läbitud on bussijuhi- ja veoautojuhiametikoolitus ning samuti on ka ADR ja ka paakauto koolitus läbitud. Oman kogemust ehitusel ja ka autoremondis. Valdan eesti, inglise- ja ka vähesel määral saksa keelt.
Merilin 08.05.2013 09:10 Tsiteeri
Otsin tööd Soome kiiremas korras. Olen sõbralik, kohusetundlik neiu vanuses 19. aastat ning õpin kiirelt. Kõik pakkumised on oodatud alates koristajast kuni lastehoidmiseni jne. (Võib ka muid töid pakkuda!!) Valdan hästi eesti ja inglise keelt. Jään ootama! +37256788716; merx10@hotmail.com
Triinu 21.11.2012 16:29 Tsiteeri
Triinu:
Otsin tööd soomes massöörina ,aga samas võib pakkuda töid ka koristajana või lapsehoidjana.Pakkumisi võib saata triinu.peedosaar@mail.ee
Triinu 21.11.2012 16:24 Tsiteeri
Otsin tööd soomes massöörina ,aga samas võib pakkuda töid ka koristajana või lapsehoidjana.
Jana 08.11.2012 13:20 Tsiteeri
Otsin tööd Soomes õena. Keeleoskus hetkel napp, õpin.
olar kütt 31.10.2012 12:55 Tsiteeri
otsin ehitustöid soomes.enim tehtud kipsi ripplagesi ja vaheseinu.oodatud ka köik muud tööd.plaatimistöid tehtud vähe aind omal kodus.
Andzelika 03.10.2012 22:26 Tsiteeri
Otsin koristaja tööd Helsingista, elan praegu Helsingis.
raili küüsmaa 09.09.2012 10:51 Tsiteeri
sooviks väga tööd soome.viimane töö soomes kasvuhoones
Kristiina 16.08.2012 16:27 Tsiteeri
Otsin tööd soome kiiremas korras.
olen kohusetundlik neiu ja õpin kiiresti.kõik pakkumised oodatud.räägin eesti ja inglise keelt
Jään ootama.56715518
Kristiina 01.08.2012 13:38 Tsiteeri
otsin tööd soomes, koristajana! Helsingi, Porvoo ja nende lähiümbrus ! KIIRE
1  |  2  |  3    >>    

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi

Palun sisesta turvakood, mida näed.

VIP tööpakkumised