AvalehtKarjääriabiTööturu foorum

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Ametid > PAKUN TASUVAT TÖÖD! PALK 3300-3800€ KUUS!
LIIVI HANNI 15.11.2016 20:21 Tsiteeri
Tere sooviks natuke infot mis peab tegema ja kuidas see käib oleksin huvitatud helistage kui vöimalik 55604647
Carol 10.09.2015 22:30 Tsiteeri
Tere,

Mul on hea meel teavitada, et olen leidnud endale unistuste töö ning suurest õnnest sooviksin oma kogemust jagada ka Teiega, kuna olin alles pool aastat tagasi samas seisus kui otsisin päevast päeva uut ning tasuvamat töökohta. Olgem ausad, kes oleks nõus töötama 500 - 600€ eest kuskil spordi kaupluses teenindajana, makstes sealjuures arveid ning antud summa eest veel pidada ülal peret? Tunnistan ausalt, mina olen selle kadalipu läbinud ning tean mis tunne oli päevast – päeva makarone süüa kuna rohkemaks lihtsalt ei jätkunud. Saab ainult õnne tänada, et ühel päeval viis saatus kokku mind ühe vana tuttavaga kooliaegadest. Nähes kui edukas ta oli ning omades viimase malli S-klassi Mercedest oli mul patt jätta küsimata millega ta õigupoolest tegeleb? Õnneks polnud ta kade ning avaldas saladuse, et seda kõike on võimalik saavutada nähes päevas ca 1-2h vaeva küsitlustele vastates. Minu jaoks tundus see uskumatuna ning suhtusin sellesse algul üsna skeptiliselt, kuid proovides järgi, võin julgelt kinnitada, et antud meetod on täiesti toimiv! Nimelt enamik suurfirmadele on väga oluline toodete tagasiside, et teada mida kasutajad neist arvavad. Tagasiside põhjal tehakse täiustusi või muutusi ning sealjuures makstes selle info eest üsnagi suuri summasid. Antud meetodit kasutades teenin iga kuu ilma suurema vaevata ca 3300-3800€. Võin veelkord kinnitada, et tegu pole mingi reklaami ega väljamõeldud skeemiga, vaid asi reaalselt ka töötab! Tõsi, miljonäriks sellega just ei saa aga oma kogemuste põhjal võin väita, et teenin nüüdsest piisavalt, et enam mitte tööl käia ja võimaldada endale mugavat elu!

Rohkem infot antud meetodi kohta leiate järgnevalt aadressilt:

http://tinyurl.com/teeni-raha-internetis/

Soovin Teile palju edu ning loodan, et nüüdsest olete ka Teie leidnud endale oma unistuste töö!

Lugupidamisega,
Carol

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi

Palun sisesta turvakood, mida näed.

VIP tööpakkumised