AvalehtKarjääriabiTööturu foorum

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Ametid > Otsin tööd
üksikema 24.04.2009 10:55 Tsiteeri
Tere!
Olen kahe lapsega üksikema Tartust. Töötu olen eelmise aasta augustist. Olen väga suures hädas ja sõna otseses mõttes oleme näljas. Maksmata on korteri üür, telefonid, elekter jne. Elatusrahasid ei ole kunagi saanud. Müün küll korterit, aga praegu ostjat leida on sama hästi kui võimatu.Sugulasi ei ole. Ei jõua enam elada. Kas kellegil oleks mulle pakkuda mingit tööd. Olen õppinud agronoomiat, kuid suurema osa ajast töötanud kaubanduses (ka juhtivatel kohtadel). Olen väga kiire, töökas, hakkaja, ei virise. Äkki oleks kellegil pakkuda mulle mingit tööd, (ka hooajalist või põllumajanduslikku)
mures 02.04.2009 22:06 Tsiteeri
Tere,
otsin tööd oma isale, kes eelmine aasta detsembris kaotas töö. Asukohaks Järvamaa. Tegemist on väga tööka ja tubli inimesega, kes on üle 15 aasta tegelenud raietööga, võsa lõikamisega ja loomulikult metsa istutamisega. Ta on osalenud maakondlikel kui ka riiklikel raievõistlustel juba aastaid ning alati tulnud kolme parima hulka. Oskab parandada võsalõikureid, saagesid jne.
Kahjuks kohalik Tööturuamet midagi talle pakkuda ei suuda, kuna viimati oli seal ainult 5 tööpakkumist, mis talle ei sobinud. Kirjutan siia, kuna mure on tõesti väga suur, nimelt vajab tal veel autoliising maksmist ja mina teda kahjuks nii palju aidata ei saa. Autost aga loobuda pole võimalik, kuna maakohast on see ainuke hea liikumisvahend metsa minekuks ja töö tegemiseks.
Oleksin väga tänulik, kui kellelgi oleks talle midagi pakkuda ja soovitavalt ametlikku tööd. Tänan!

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi

Palun sisesta turvakood, mida näed.

VIP tööpakkumised