AvalehtKarjääriabiTööturu foorum

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Ametid > Otsin suveks tööd
1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7    >>    Viimane [13]
Pavel Budanov 27.07.2018 18:38 Tsiteeri
Tervist. 20 aastane otsib suveks tööd ning edaspidiselt ka õppimise kõrval.
Olemas nii kaubavastuvõtu kogemus, kui ka trepimeistri abilise töö.
Suhtlusoskus on nii vene, kui ka eesti keelne, kiire õppimisoskus.
Olemas B kategooria juhiluba, staaž 2 aastat
E-mail pavel.b1@mail.ru
Pavel 27.07.2018 18:34 Tsiteeri
Tervist. 20 aastane otsib suveks tööd ning edaspidiselt ka õppimise kõrval.
Olemas nii kaubavastuvõtu kogemus, kui ka trepimeistri abilise töö.
Jörgen 18.04.2018 16:03 Tsiteeri
Tere, olen 17. aastane Tallinna noormees, kes otsib suveks tööd.Valdan eesti, vene ja inglise keelt.Period millal saaksin tööd teha on 20.06-20.08.Olen nõus töödata viis korda nädalas 6/8 tundi päevas.
Rohkem infot saab läbi e-maili (jorgeneik2016@gmail.com)
Tomm 12.04.2018 17:33 Tsiteeri
Tere, olen 14-aastane poiss ning otsin Tallinnas suveks tööd.

Tahaks, et töökoht oleks tunnitasuga ja vähemalt 4€/h. Oleks valmis töötama 10. juunist ning 3 kuni 4 nädalat, 5 korda nädalas ja 5/6 tundi päevas.Tahaks, et tööpäev algaks vara hommikul(8-9), siis ei raiskaks kogu päeva valgust ära.Oleks nõus kõigega mis on mulle jõukohane.Olen füüsiliselt väga heas vormis kuid lühikest kasvu.

Saatke pakkumisi kui olete minu tingimustega nõus ja otsite väikse palga eest töötajat. 

Lugupidamisega, 
Tomm!
tjrandaru@gmail.com
Karoliina 05.03.2018 11:21 Tsiteeri
tere!
Otsin suveks tööd tallinna. Ise olen 19 aastane. Valdan eesti keelt ja inglis keelt, vene keelt vähesel määral. Periood millal saaksin alustada on juuni alguses.Töö võiks olla hommikust õhtuni (nädalavahetused võiksid vabad olla). Olen kohusetundlik ja sõbralik. Kõik pakkumised on oodatud.

e-mail: karoliinahanga806@gmail.com
Karl 06.06.2016 12:55 Tsiteeri
Tere !
Olen 17 aastane noormees, kes otsib suveks tööd. Töö võiks olla muru niitmine, trimmerdamine vòi mingid muud lihtsamad masina tööd. Töö piirkond võiks olla Ida-Virumaal. Ootan pakkumisi gmailile:karlkuldkepp42@gmail.com
Andres 28.05.2015 22:01 Tsiteeri
Tere!
Olen 16- aastane Viljandimaa noormees, kes otsib tööd terveks suveks, et jätkata õppimist kodust kaugemal. Tööd teen kõigega ja kõigiga. Töö võiks olla hommikust õhtuni ning nädalas võimalikult mitmel päeval (nädalavahetused võiksid vabad olla). Töö võiks olla meesterahvale kohane. Oman transpordi vahendit ning sellele vastavat luba.
Natukene endast: Valdan eesti ja inglise keelt, vähesel määral ka vene keelt. Olen olnud abiehitaja. Samuti olen töötan erinevate põllumajandus masinatega. Olen tehnika huviline. Suudan hästi toime tulla matemaatiliste arvutuste ja mõõtmistega. Meeldivad ka loomad ning siiamaani olen ka mina neile meeldinud. Koolis õpin viitele. Olen sõbralik ning julgen inimestega vestelda leides nendega ühise keele. Olen vastutustundlik, töökas ning täidan kohustusi.
Pakkumisi ootan gmailile: kummitus123321@gmail.com
Pakkumisse lisada töö kirjeldus, tööpäevad, tasu. Vaatan kõik pakkumised läbi.
Kristi Orujärv 25.05.2015 22:55 Tsiteeri
Kristi Orujärv:
Tere!<br>
Soovin leida suveks tööd.Elan Viljandis ja olen 12a. <br>
Teen kõiki tõid,väljaarvatud põllutööde.

Tel:56932308
Gmail:orujarvkristi@gmail.com
Kristi Orujärv 25.05.2015 20:38 Tsiteeri
Tere!
Soovin leida suveks tööd.Elan Viljandis ja olen 12a.
Teen kõiki tõid aga väljaarvatud põllutööde.
annely 23.06.2014 15:25 Tsiteeri
Tere!
Otsin suveks tööd Tallinnas. Olen 16. aastane, augustis saan 17. Valdan hästi eesti, vene ja inglise keelt. Saan ka prantsuse keelega hakkama. Olen abivalmis, kohusetundlik ning mulle meeldib reisida ning inimestega suhelda, eriti välismaallastega. Ootan kõiki pakkumisi aadressile annely.kaard@mail.ee
Maarja 13.06.2014 18:02 Tsiteeri
Hei!
Olen sõbralik ja töökas 14.aastane neiu. Otsin tööd harjumaale, kuid sobib ka mujale:)
Olen kiiresti õppiv ja avatud inimene, erimeelsusi tuleb harva ette inimestega.Olen aktiivne ja jumaldan inimestega suhelda, eriti võõrastega. Kõigeparemad pakkumised oleksid : Müümine, ladumine, kleepimine, kuid ka muud pakkumised on teretulnud.
Kõnelen eesti, inglise, vene ja natukene ka araabia keelt.
Jään ootama teie pakkumisi emaile: Maarja.123@hotmail.com
Päikest!:)
moonika 01.05.2014 16:30 Tsiteeri
Tere olen 16 aastane tydruk ja otsin suveks tööd tallinnas või tallinna lähedal oskan natuke ka vene keelt kui vaja oolen kiire taibuga

Telefon:53574295
Amanda Kaijanen 28.04.2014 18:46 Tsiteeri
Tere,

Olen 14-aastane neiu, kes saab suvel 15.aastaseks. Olen hästi aktiivne ning kiire õppija.
Otsin suveks endale tööd Harjumaa piires, kõik pakkumised on oodatud.
Tel. 53093081
Email: amandake@hot.ee
Triinu 27.03.2014 23:01 Tsiteeri
Tere! sooviksin leida suveks tööd Pärnus, olen 17 saan aprillis 18 aastaseks.
Sobiks lapsehoidjatöö, aiatöö,kioskis, kaupade väljapanek kaupluses, teenindus jms.
Eelnev töökogemus on olnud lapse hoidmises,marjade korjamises ,ettekandja Lehe kohvikus .
Telefon :56765925 või triinu.rea@gmail.com .
Imekaunist suve tuleksut jap äikest teile ,
Sanna Kruusmaa 04.08.2013 13:59 Tsiteeri
Tere!
Olen 12. aastane tüdruk ja otsin tööd Tallinnas augusti lõpuks. Käed on mul väga tugevad ja sobivad tegema jõulisi töid ja ma saan väikeste lastega hästi läbi nii, et võin ka lapsi hoida., aga ma ei keeldu ka muudest pakkumistest. Valdan hästi eesti- ja inglise keelt.
Tel:53025830
Jeva 03.07.2013 12:34 Tsiteeri
Tere!
Olen 16 aastane neiu ja otsin suveks tööd .
Oskan vene ,inglise, eesti keelt. Saksa keelt natuke mõistan. Olen positiivne ja abivalmis :)
Olen varem töötanud suveniiripoes ja tantsuklubis treenerina.
E-mail: skarlet.eva@mail.ru
Marite 01.07.2013 18:29 Tsiteeri
Olen 16.a neiu, kes sooviks suvel tööd teha. Elan Lääne-Virumaal, st. seda, et soov oleks tööd siin teha. Olen kohusetundlik ja õpin kiiresti. Töökogemused on olemas. Kõik pakkumised on oodatud!
Email : mariteliima@gmail.com
Marite 01.07.2013 18:26 Tsiteeri
Tere !
Olen 16.a neiu, kes sooviks suvel tööd teha. Elan Lääne-Virumaal, st. seda, et soov oleks tööd siin teha. Olen kohusetundlik ja õpin kiiresti. Töökogemused on olemas. Kõik pakkumised on oodatud!
Kristi 30.06.2013 14:34 Tsiteeri
Tere!
Olen 18 aastane ja otsin suveks tööd rakverest .
Kõik pakkumised on oodatud!
Tel. 56388058
Email: kristitamm123@hotmail.com
Annika TSernitseva 20.06.2013 11:36 Tsiteeri
tere , otsin suveks tööd tallinna. Ise olen 15 aastane ja oskan väga hästi eesti ja vene keelt rääkida. Töökogemused on olemas, oskan koristada , lapsi hoida ja süüa teha. Õpin kiiresti ja olen sõbralik.
Aiatöid oskan samuti teha.
VÕtke palun ühendust : 56191130
1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7    >>    Viimane [13]

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi

Palun sisesta turvakood, mida näed.

VIP tööpakkumised