AvalehtKarjääriabiTööturu foorum
 

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Ametid > Otsin (maastiku)arhitekti-planeerijat / äripartnerit
Julia Kinzevskaja 30.06.2016 15:57 Tsiteeri
Tere,
Minu nimi on Julia Kinževskaja ja ma olen aia- ja maastikuarhitekt. Ma olen lõpetanud bakalaureuse kraadi Hollandis spetsialisatsiooniga, milleks on säästev areng linna planeerimisel. Oman praktikat nii planeerimistöös, kui ka projekti realiseerimise töös. Mina ka otsin huvitavat meeskonda, et koos töötada ja kvaliteetseid projekte luua. Meelsasti tutvuks teiega ja loodan, et saame koos suurepärase projekti ellu viia!
Minu CV: http://www.cvkeskus.ee/cvs/2016/24/1296591-19c007dd.pdf
Minu email: julia.kinzevskaja@gmail.com

Hillar 13.06.2013 18:01 Tsiteeri
Tere!

Olen planeerij-arhitekt ja aastaid tegelenud Eestist eemal.Mitmesuguste planeeringutega. Muidugii siiski siin ka. Saadaksin Sinule ... Planeerija ... oma CV küll, aga millisele aadressile? Minu aadress on hillar.rink@mail.ee

Tervitades
Hillar
Olesya Nesteruk 05.06.2011 23:41 Tsiteeri
Tervist!

Pakkumine tundub huvitav.
Oman erialast ettevalmistut ning praktilist kogemust detailplaneeringute, kui ka üldplaneeringu (general plan) koostamisel (linn Kiev). Hetkel tegelen Eesti keele õppimisega, seni on suhtluskeeleks kas vene või inglise keel.
Minu senise tegevuse kiirevaade on leitav aadressilt http://neslesya.drupalgardens.com
Huvitatuse korral olen valmis oma detailsema CV saatma emailile.
Planeerija 01.06.2011 16:51 Tsiteeri
Tegemist on noore (asutatud 2010) ja loomisfaasis oleva planeerimisettevõttega, mille põhitegevusaladeks on detailplaneerimine ja maastikuarhitektuur. Ettevõtte peamine eesmärk on spetsialiseeruda eelkõige detailplaneeringute koostamisele ning saavutada antud valdkonnas pädeva ning kvaliteetse teenuseosutajana turuliidri positsioon.
Otsin inimest(inimesi), kes omaks nii erialast ettevalmistust (arhitekt / maastikuarhitekt / planeerija) kui ka pädevust detailplaneeringute koostamise ning koostamise juhtimise valdkonnas ning kellel oleks ka huvi kaasa lüüa ettevõtte arendamisel ning loomisel (sobivusel äripartnerit).
Kui Sa oled loominguline, tahad tegeleda planeerimistööga (sealjuures olla oma ajas ja tegemistes vaba), realiseerida enda erialaseid ambitsioone ning võtta osa eduka ettevõtte loomisest, siis anna endast märku! Saada kiri / CV!

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi
Palun sisesta turvakood, mida näed.