AvalehtKarjääriabiTööturu foorum
 

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Ametid > NAIS- JA MEESTANTSIJAD NING HOSTESSID SAAVAD VÄGA TASUVAT TÖÖD!
Katrin 07.12.2009 11:59 Tsiteeri
10. detsembril 2009.a. esinevad Ateenas esimese tõelise erootikateatri KINKY OPERA avamisel 30 parimat Eurostrip Agentuuri nais- ja meestantsijat ning showartisti Eestist. KINKY OPERA ametlikuks esindajaks ja agendiks Eestis ja Lätis on Mandre BMS OÜ'le kuuluv Eurostrip Agentuur, tantsijate ja hostesside agentuur, mis pakub tööd striptiisiklubides üle kogu Euroopa, samuti väljaõpet ja tantsutreeninguid erootilise tantsu koolis Tallinnas ning algajatele tantsijatele vajalikku abi professionaalsete kostüümide-kingade soetamisel.
Enamus esinejatest saabusid Ateenasse juba 2 nädalat tagasi ning on iga päev osalenud avamisetenduse lavaproovides. Viimased esinejad lendavad Ateenasse koos Eurostrip agentuuri esindajatega 9. detsembril. Avaetendus sisaldab striptiisi ning mitmesuguseid erootilise tantsu ja muusikalisi etteasteid. Esinejate lepingud näevad ette põhipalga vahemikus 60 kuni 105 eurot päevas (netopalk), millele lisanduvad mitmesugused lisatasud. Majutus on teatri poolt tasuta, samuti krediteerib teater lennupiletite maksumuse, mis arvatakse hiljem esineja palgast maha. Arvestades väga häid palgatingimusi oli soovijaid palju ning kõik avaetenduseks tööle ei pääsenud. Kuid veel on võimalik kandideerida tööle alates aastavahetusest, millal KINKY OPERA kavatseb lavale tuua enneolematu uue aasta showprogrammi.

Eurostrip Agentuur tegutseb juba 2 aastat, agentuuriga on sõlminud agendilepingu üle 130 tantsija Eestist.
Eurostrip Agentuur pöörab erilist tähelepanu uute tantsijate koolitamisele. Tööd pakutakse ka algajatele.
Eurostrip Agentuur leiab, et striptiisi- ja erootikaetendused on kunst ja osa meie kultuurist, ning võitleb oma tantsijate-artistide diskrimineerimise ja põhjendamatu halvustamise vastu, mida paraku meedias ja ametnike hoiakutes sageli ette tuleb.
Eurostrip Agentuur on sallimatu inimkaubanduse, sunnitöö, prostitutsiooni vahendamise ja prostitutsioonile kallutamise suhtes. Eurostrip Agentuur hoiatab: Ilma ametliku ja arusaadava lepinguta, kahtlaste vahendajate kaudu ja tundmatute tööandjate juurde välismaale tööle sõitmine võib olla ohtlik!
Eurostrip Agentuur soovitab kasutada professionaalsete ja usaldusväärsete agentide teenuseid. Eurostrip Agentuuri agenditeenused on tantsijatele ja artistidele tasuta.

Lisainfo: www.eurostrip.ee
dance@eurostrip.ee

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi
Palun sisesta turvakood, mida näed.