Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63233

<FONT COLOR='#FF0000'>Kliendihaldur</FONT>

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kliendibaasi haldamine
Kliendisuhete hoidmine ja arendamine
Kliendisuhete vahendamine välispartneritega
Koolituste ja kliendiürituste kavade koostamine ja korraldamine
Kontoritöö korraldamine ja dokumentide korrashoid

Ootused kandidaadile

  • väga hea suhtlemis- ja väljendusoskus
  • täpsus, kohusetunne ning võime ja soov iseseisvalt mõelda ning tegutseda
  • väga hea eesti keele oskus
  • inglise keel kõnes ja kirjas
  • vene keele oskus suhtlemistasandil

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd
  • moodsat töökeskkonda ja põnevat rahvusvahelist tööalast suhtlemist
  • lakkamatut enesearendamise võimalust
  • väärikat palka

Lisainfo

Otsime töötajat, kes on analüütilise mõtlemisega, tasakaalukas ning kelle töö tulemuseks oleksid pikaajalised väärtuslikud kliendisuhted.

Sobiv kandidaat on arukas, iseseisv, hea mitmekeelne suhtleja, avatud ja positiivse ellusuhtumisega ning ei karda väljakutseid

Tööpakkumise number
#63233