Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57367

<FONT COLOR='#FF0000'>CAD-müügikonsultant</FONT>

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

klientide nõustamine ja koolitamine
esitluste ja seminaride läbiviimine
uute klientide leidmine ja suhtevõrgustiku loomine

Ootused kandidaadile

  • tehniline rakenduslik või kõrgharidus (teedeehitus või geodeesia)
  • tugevad baasteadmised infotehnoloogiast
  • väga hea suhtlemis- ja väljendusoskus
  • täpsus, kohusetunne ning võime ja soov iseseisvalt mõelda ning tegutseda
  • hea eesti keele oskus
  • inglise keel kõnes ja kirjas
  • vene keel kõnes ja (soovitavalt) kirjas

Ettevõte pakub

  • väga huvitavat tööd
  • moodsat töökeskkonda ja põnevat rahvusvahelist tööalast suhtlemist
  • lakkamatut enesearendamise võimalust
  • väärikat palka ja paindlikku tööaja planeerimist

Lisainfo

CAD-süsteemide OÜ otsib tehnilise kõrgharidusega (ehitus, teedeehitus, geodeesia) inimest, kes suudab ühendada inseneriteadmised oskusega rakendada praktikas kaasaegseid IT-lahendusi.

Otsime töötajat, kes on analüütilise mõtlemisega, tasakaalukas, õpi- ja õpetamisvõimeline ning kelle töö tulemuseks oleksid pikaajalised väärtuslikud kliendisuhted.

Sobiv kandidaat on arukas, iseseisv, hea mitmekeelne suhtleja, avatud ja positiivse ellusuhtumisega ning ei karda väljakutseid

Tööpakkumise number
#57367