Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #317368

Florist-vanemmüüja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kaupluse personali juhtimine (sh töögraafikute koostamine, jooksvate küsimuste lahendamine)
  • klienditeenindus ja konsultatsioon
  • müügiprognooside koostamine ja elluviimine
  • poes olevate toataimede ja lõikelillede eest hoolitsemine
  • kauplusele kujundusliku kontseptsiooni loomine
  • lillekimpude ja -seadete valmistamine
  • kauba tellimine ja selle väljapanek

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus lillekaupluses ja/või floristika alane haridus
  • teadmised ning oskus tulla toime toataimede ja lõikelillede eest hoolitsemisega
  • oskus ja huvi valmistada erinevat tüüpi lillekimpe ja -seadeid
  • initsiatiiv hoida lillepoodi klientidele atraktiivsena
  • positiivne suhtumine kaastöötajatesse, töösse ja klientidesse
  • hea suhtlemisoskus
  • oskus kasutada arvutit

Kasuks tuleb:
töökogemus personalitöös ja kaubanduses
initsiatiivikus õppida ja areneda
eelnev inimeste juhtimise kogemus ja/või head organisatoorsed võimed

Ettevõte pakub

  • sõbralikku ja pädevat kollektiivi
  • võimalust saada töökogemus pidevalt kasvavas ja arenevas organisatsioonis
  • väärilist tasu
  • mitmeid võimalusi enese arendamiseks (nt õppereisidel, konkursidel)

Lisainfo

Nõutud keeled: Eesti, Vene

Tööpakkumise number
#317368

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
31. august 2013
Kuulutus sisestati:
19. august 2013

OÜ Jardin alustas lillede turustamisega 1996. aastal Tartus. Tänaseks on Jardin Lilled üle Eesti tuntud kaubamärk, pakkudes
lilli 21 poes ja laiendades kaupluste ketti aasta-aastalt veelgi.
Lisaks lõikelillede ja toataimede müügile lillepoodides, asub Tartu lähedal ka Jardini Aianduskeskus, kus keskendutakse toa- ja õuetaimedele ning aiandustarvetele.
Soovime täiendada oma meeskonda andekate floristidega ning otsime oma Tartu kaupluste meeskonda kohusetundlikku ja heade organisatoorsete võimetega floristi - vanemmüüjat!

Vaata rohkem