Värsked tööpakkumised

Florist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 362192

Tööpakkumise number

362192

Töö kirjeldus

Lillekimpude ja lilleseadete valmistamine ning klientide teenindamine. Kauba vastuvõtt ja selle ettevalmistus müügiks ning lillepoe dekoreerimine ja kauba väljapanek.

Nõudmised kandidaadile

Vähemalt 1 aastast floristina töötamise kogemust.
Ausust, usaldusväärsust ning väga head suhtlemisoskust.

Eesti keele oskus kõnes ja kirjas ning vene keele oskust suhtlustasandil.
Positiivne suhtumine töösse, klientidesse ning meeskonnakaaslastesse;

Pakume head töökohta väljaõppinud floristile Tabasallu rajatavasse uude lillepoodi (80 m2, endine Kala+ pood).
Töö on graafiku alusel, lahtiolekuajad on 8.00-19.00.
Töötasu on hea põhipalk ning tulemustasu vastavalt läbimüügist.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
13. november 2014

Lillepood Flores teeb väga sisukat koostööd Floreas lillede hulgimüügiga. Hetkel kaubeldakse sama kaubamärgiga Tallinnas Floreasi hulgimüügiga samas hoones. Rajatava lillepoodide keti järgmine uus lüli saab olema Tabasalus.