https://www.cvkeskus.ee/274057

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #274057

Florist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lillede müük klientidele. Kauba tellimine ja vastuvõtt. Lillede hooldus, lilleseadete valmistamine jne.


Ootused kandidaadile

Floristikutse omandatust ning vähemalt 2 aasta pikkust töötamist lillepoes.
Huvi antud eriala vastu ning soov end täiendada.
Head eesti keele ning vene keele oskust.
Head arvuti tundmist.


Ettevõte pakub

Paindlikku töögraafikut ning enda arendamise võimalusi.


Tööpakkumise number
#274057
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Florist
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!