Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #341996

Florist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lilleseadete valmistamine- enamuse tööst moodustavad pärjad, leinakimbud ja dekoratsioonid.
Kaupluse töö organiseerimine- kaupade sisseostmine, väljapanek, ruumide dekoreerimine, suhtlemine partnerite ja klientidega, müük.

Ootused kandidaadile

eelnev töökogemus lilleseadjana
kohusetundlikkus
ausus
esinduslikkus
suhtlemisoskus eesti -ja vene keeles
korrektsus käitumises

Ettevõte pakub

väärilist tasu hea töö eest
asjalikku ja sõbralikku väikest kollektiivi
huvitavat tööd
kindlat sissetulekut
sihikindlat ja ausaid äritavasid järgivat ettevõtet

Lisainfo

Töö toimub graafiku alusel, mis koostatakse 1 kuuks korraga. Tööaeg vastavalt kaupluse lahtiolekule või tellimuste täitmiseks kuluvale ajale.

Tööpakkumise number
#341996

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Brutopalk: 4.5 - 5.5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
9. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
9. mai 2014
Lisainfo palga kohta:
töötasu kokkuleppel

1997. a. loodud lilleseadeid valmistav firma LILLEPÄRG OÜ, kelle peamiseks tööks on lilleseadete valmistamine. Salongid Tallinna kesklinnas ja Mustamäel.

Vaata rohkem

Florist