Värsked tööpakkumised

Florist Pärnus

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 419719

Tööpakkumise number

419719

Töö kirjeldus

Lillekimpude ja lilleseadete valmistamine ning klientide teenindamine. Kauba vastuvõtt ja selle ettevalmistus müügiks ning lillepoe dekoreerimine,kauba väljapanek ja palju muid huvitavaid lillepoe töid.

Nõudmised kandidaadile

Vähemalt ühe aastas pikkust floristina töötamise kogemust lillepoes.
Ausust, töökust ning väga head suhtlemisoskust.
Eesti keele oskus kõnes ja kirjas ning vene keele oskust suhtlustasandil.
Positiivne suhtumine töösse, klientidesse ning meeskonnakaaslastesse;

Pakume väljaõppinud floristile tööd Tallinnas, Tabasalus (Harku vald) ning Pärnu linnas.
Töö on graafiku alusel. Töötasu 3,8-6€/h neto, vastavalt oskustest ja töökogemusest. Vaata lisaks: www.flores.ee.
Samas võtame hooajalisele tööle ka aiandusalaste teadmistega kleinditeenindaja. Aiandusplatsid asuvad Pärnu lillepoes Flores ja Tabasalus.

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
19. mai 2016
Kuulutus sisestati:
20. aprill 2016

Lillepood Flores teeb sisukat koostööd Floreas lillede hulgimüügiga.
Täna on meil lillepoed:Sikupilli kaubanduskeskuse lähedal, Pärnu mnt 160J, Pärnus ja Tabasalus.