https://www.cvkeskus.ee/70978

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70978

Florist-lillekaupluse müüja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

müügitöö
kimpude ja seadete valmistamine
klientide nõustamine


Ootused kandidaadile

ausus ja kohusetundlikkus
valmisolek iseseisvaks tööks
müügitöö kogemus


Ettevõte pakub

huvitavat ja loomingulist tööd graafiku alusel
head põhipalka ja tulemustest sõltuvat lisatasu
firmasisest väljaõpet


Lisainfo

Võimalus töötada nii täis-kui põhitööajaga


Tööpakkumise number
#70978
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Florist-lillekaupluse müüja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!