Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #324800

Florist

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müüdavate toodete ja teenuste pakkumine ja tutvustamine kliendile, klientide teenindamine
Lillede hooldamine ja müügiks ettevalmistamine
Lillekimpude ja seadete valmistamine jne.

Ootused kandidaadile

Otsime kliendisõbralikku, ausat ja kohusetundlikku inimest.
1 aasta pikkust töökogemust floristina.
Huvi antud eriala vastu ning soov end täiendada.
Head eesti keele ning vene keele oskust.

Ettevõte pakub

Paindlikku töögraafikut ning enesetäiendamise võimalusi.

Lisainfo

Palun kandideerida neil, kellel on olemas nõutud töökogemus.

Tööpakkumise number
#324800

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. detsember 2013
Kuulutus sisestati:
11. november 2013

Merikris OÜ on ligi 12 aastat tegutsev lilleäri. Meie lillekauplus Daalia asub Rakvere kesklinnas. Seoses töömahu suurenemisega otsime oma meeskonda:

Vaata rohkem

Florist