Florist-klienditeenindaja
Tööpakkumise number #755546

Jardin OÜ
Tartu, Tartumaa
Soovin kandideerida
Ole esimese 10 kandideerija seas!
Tööpakkumine aegub 28 päeva pärast.

Töö kirjeldus

  • Klientide professionaalne teenindamine,

  • kauba müügiks ettevalmistamine ja välja panek,

  • müügisaali korrashoid,

  • lillede ja taimede hooldamine,

  • toodete tundmine ja klientide nõustamine,

  • kassas tehingute teostamine,

  • kimpude ja lilleseadete tegemine.

Ootused kandidaadile

  • Sul on varasem töökogemus klienditeenindajana,
  • naudid klientidega suhtlemist,
  • Sulle meeldivad tegusad tööpäevad,
  • oled loominguline ja käeliselt osav,
  • Sulle meeldib meeskonnatöö,
  • suhtled tööalaselt osavalt eesti keeles.

Juhul, kui kandidaadil puudub varasem floristikaalane kogemus aga on huvi valdkonna vastu, tasub ikka kandideerida, sest pakume omalt poolt floristikaalast väljaõpet.

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd,

  • tasuta floristikaalast koolitust,

  • võimalust ühildada töö hobiga,

  • inspireeriva taime ja lillevalikuga töökohta,

  • toetavat ja sõbralikku meeskonda,

  • tööd graafiku alusel,

  • sõidukompensatsiooni.

Tööpakkumise number
#755546

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. veebruar 2022
Kuulutus sisestati:
14. jaanuar 2022
Florist-klienditeenindaja Florist-klienditeenindaja

Jardin OÜ

Jardin tähistab tänavu 25. tegevusaastat lillemaailmas. Meie lillelises maailmas töötab üle 70 töötaja (florist-klienditeenindajad, laotöötajad, aednikud, autojuhid ja valdkonna juhid). Lisaks 14 füüsilisele lillepoele, tegutseme lillekullerina www.jardin.ee vahendusel ning pakume lilleteenust uudsete www.metsporgand.ee lillekarpidega. Jardini ladu ja kontor asuvad Tartu südames Filosoofi tänaval.

Vaata rohkem