2023-08-23 14:48:55
2023-02-22 15:26:08

Florist-klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tööpakkumised

Töö kirjeldus

Kui armastad taimi ja lillede ilu ning soovid oma kirge tööks muuta, siis see töökoht võib olla just sinu jaoks. 

Sinu ülesanded hõlmavad kõiki lillepoe tegevusi alates lillede ja taimede hooldamisest kuni klientide teenindamiseni. Ootame, et oleksid hea suhtleja, sest sinu ülesanne on pakkuda klientidele nõuandeid lillede valimisel ja nende hooldamisel.

Tööpäevad on omapärased ja sisustatud. Et töö oleks nauditav ja tulemuslik, viime tööle asumisel läbi mitmekülgse juhendamise, mille käigus tutvustame tooteid ja töövõtteid.

Ootused kandidaadile

Sobiva kandidaadina oled varasemalt töötanud klienditeeninduse valdkonnas ning tunned huvi lillemaailma vastu. Sulle meeldib katsetada uusi asju ning tahad lilledega teha inimeste päeva ilusamaks. Varasem töökogemus meie valdkonnas on abiks sisse elamisel, kuid ka kogemuse puudumine pole takistuseks kandideerimisel.

Ettevõte pakub

Pakume võimalust liituda meie ägeda meeskonnaga, kus toetame üksteist ning väärtustame iga töötaja panust. Samuti saad kasutada oma loovust ja kujundusoskusi, et luua kauneid lilleseadeid ja kimpe.

Lisaks pakume konkurentsivõimelist töötasu, kaugemalt tulijatele sõidukompensatsiooni, müügieesmärgi täitmisel tulemustasu, oma töötaja soodustust ja tasuta floristika koolitust.