Värsked tööpakkumised

Flight travel consultants

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 160675

Tööpakkumise number

160675

Töö kirjeldus

Task Description:
Handling customer queries received by phone, fax, email or post
Making flight reservation, bookings and/or changes
Providing information about the airlines rules and regulations
Handling complaints
Frequent Flyer Program queries
Many other activities related to the client’s service offering

Nõudmised kandidaadile

Requirements:
Fluent in Mandarin verbal and writing,
Fluent in English verbal and writing,
Very accurate and attention to detail
Very good knowledge of MS Office Applications
Willing to work in shifts between 8.00 and 22.00 and able to work in weekend (occasionally)
Strong customer service focus
Excellent written and verbal communication skills
Ability to work in a team

Ettevõte pakub

kaasaegset töökeskkonda
- konkurentsivöimelist palgasüsteemi
- vaheldusrikast ja huvitavat tööd rahvusvahelises ettevõttes
- sõbralikku kollektiivi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
16. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
8. august 2008

arvato direct services kuulub juhtivate turundus- ja teenindusvalkonna ettevötete hulka nii Euroopas kui väljaspool Euroopat. Ettevöttes töötab üle 12 000 töötaja üle maailma. Pakume oma klientidele One-Stop-Shopping (köik ühest kohast) teenindus- ja turunduskontseptsiooni erinevates valdkonades: CRM (kliendisuhete haldustarkvara) konsultatsioonid, kliendilojaalsusprogrammid, andmehaldus, kirjavahetuse organiseerimine, klienditeenindus, logistika ja finantsvaldkond koos kõrgekvaliteediliste CRM- ja IT lahendustega.