Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67205

FLEKSOTRüKKAL

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

EURACON vôtab oma tootmisüksusesse SOOME, Rauma tööle FLEKSOTRüKKALI.

Ootused kandidaadile

Sinult ootame eelnevat trükialast kogemust, soovitavalt fleksotrükimasinal aga sobib ka offsetpoogna vôi rotatsiooni trükimasina kogemus.

Eriti hindame:
- fleksotrükitehnika tundmist
- kogemust neljavärvi trükis
- rulltrükimasinate kogemust
- in-line rotatsioonstansimise tundmist
- kogemustega noorema pôlvkonna trükialase koolituse olemasolu
- soome keele oskust

Ettevõte pakub

- rahvusvahelist töökogemust

Tööpakkumise number
#67205