Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #35676

Flashi programmeerija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Flashis tehtud on-line mängukliendi graafika ja Actionscriptis kirjutatud mänguloogika ühendamine ühtseks tooteks.

Ootused kandidaadile

  • head teadmised Flashist ja Actionscriptist
  • Java või Actionscripti programmeerimise kogemus
  • soovitavalt IT alane kõrgharidus

  • väljakutseid ja arenguvõimalusi pakkuvat tööd stabiilses rahvusvahelises ettevõttes
  • võimalust olla võtmeisik uue projekti käivitamises
  • head palka
  • kaasaegset töökeskkonda
  • oma ala parimatest spetsialistidest koosnevat meeskonda

Tööpakkumise number
#35676