Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28427

Flash actionscript PROGRAMMEERIJA

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Flashipõhiste rakenduste programmeerimine ja teostus.
- flash mängude tegemine
- flash programmide (N: õppekursuste) programmeerimine
- olemasolevate navigatsiooniscriptide integreerimine

Ootused kandidaadile

  • Actionscript programmeerimise ja flashi tundmine
  • tähtaegadest kinnipidamine
  • inglise keele valdamine suhtlustasandil nii kõnes kui kirjas

    Kasuks tuleb vastav töökogemus ja loominguline mõtlemine.

    Kandideerima ootame: inimesi, kes soovivad oma ideid väljendada ja realiseerida,
    on lojaalsed ja ausad; kasuks tuleb hea huumorimeel ning suhtlemisoskus.

    Pakume: põhipalka + tulemuspalka, lõbusat nooruslikku töökeskkonda, võimalust suhelda rahvusvaheliste klientidega.

    Lisainfo

    AMETIKÄIGUKIRJELDUS palume saata E-MIAL: cv@areserv.ee,
    märgusõnaga:"AMA- programmeerija"

  • Tööpakkumise number
    #28427