Värsked tööpakkumised

Flash actionscript PROGRAMMEERIJA

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 28427

Tööpakkumise number

28427

Töö kirjeldus

Flashipõhiste rakenduste programmeerimine ja teostus.
- flash mängude tegemine
- flash programmide (N: õppekursuste) programmeerimine
- olemasolevate navigatsiooniscriptide integreerimine

Nõudmised kandidaadile

  • Actionscript programmeerimise ja flashi tundmine
  • tähtaegadest kinnipidamine
  • inglise keele valdamine suhtlustasandil nii kõnes kui kirjas

    Kasuks tuleb vastav töökogemus ja loominguline mõtlemine.

    Kandideerima ootame: inimesi, kes soovivad oma ideid väljendada ja realiseerida,
    on lojaalsed ja ausad; kasuks tuleb hea huumorimeel ning suhtlemisoskus.

    Pakume: põhipalka + tulemuspalka, lõbusat nooruslikku töökeskkonda, võimalust suhelda rahvusvaheliste klientidega.

  • Lisainfo

    AMETIKÄIGUKIRJELDUS palume saata E-MIAL: cv@areserv.ee,
    märgusõnaga:"AMA- programmeerija"

    Asukoht:
    Tartu, Tartumaa
    Töö tüüp:
    täistööaeg, palgatöötaja
    Kuulutus aegub:
    31. märts 2004
    Kuulutus sisestati:
    19. märts 2004

    Art Media Agency tegeleb IT-alaste lahenduste teostusega. Peamiselt veebilahenduste, internetipõhiste töökeskkondade väljatöötamisega. Lisainformatsioon firmast: www.artmedia.ee