Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177312

Flaierist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kui Sinus on valmisolek:

  • tegeleda Tallinna kesklinnas ja kruiisikail turistidele info jagamisega Tallinn City Tour´i kohta
  • pakkuda turistidele sõbralikku ja abivalmis teenindust
  • jagada reklaamvoldikuid

Ootused kandidaadile

Siis ootame Sind kandideerima, kui:

  • Sa oled vähemalt 16 aastat vana
  • Sa oled avatud ja julge
  • oled väga hea suhtleja ja ei pelga suhelda erinevates võõrkeeltes
  • oled alati positiivne, sõbralik ja abivalmis klientide teenindamisel
  • oled viisaka käitumise ja korrektse välimusega

Kasuks tuleb aktiivse müügitöö ja turistidega töötamise kogemus.

Ettevõte pakub

Just Sinule mõeldud tööpakkumine annab Sulle:

  • aktiivse suhtlustreeningu ja väga hea keelepraktika
  • hindamatu töökogemuse erinevate rahvustega erinevates keeltes
  • töötasu (bruto) 35.- krooni/tunnis
  • noore, sõbraliku ja laheda meeskonna

Lisainfo

Töö on vahetustega, paindliku graafiku alusel, võimalus töötada ka kooli kõrvalt. Töötamise võimalus alates maikuu teisest poolest kuni septembri lõpuni.

Tööpakkumise number
#177312
Flaierist