Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #222518

Flaierijagaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kohvik vanalinnas pakub tööd flaierijagajale. Kandideerima ootame rõõmsameelseid ja aktiivseid suhtlejaid. Vajalik eesti, vene, inglise ja soome keele oskus
suhtlustasandil.

Ootused kandidaadile

avatus ja rõõmsameelsus
loomingulisus
suhtlemisoskus eesti, vene, soome ja inglise keeles

Palk 600 eurot kuus pluss preemia heade töötulemuste eest! Tööleasumise aeg: kohe!

Lisainfo

Kandideerimiseks saata iseloomustus ja cv OTSE meiliaadressile: info(ät)dannebrog.ee

Tööpakkumise number
#222518

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: Alates 600 €/kuus
Kuulutus aegub:
17. aprill 2011
Kuulutus sisestati:
23. märts 2011

Kunstikohvik vanalinnas. Lisaks toitlustamisele korraldab kohvik ka kunstiüritusi.

Vaata rohkem