https://www.cvkeskus.ee/29860

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #29860

Firmaesindaja-paigutaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö kauplustega (edasimüüjatega) üle Eesti, kaupade korrektse väljapaneku tagamine, kliendisuhete hoidmine, tellimuste võtmine.


Ootused kandidaadile

Eeldame vähemalt keskharidust, eesti ja vene keele valdamist, arvuti kasutamise kogemust, autojuhilubade olemasolu ja auto kasutamise võimalust. Soovitav varasem kogemus kaubanduse vallas.


Ettevõte pakub

Huvitavat ja mitmekesist tegevust innovatiivses kollektiivis


Tööpakkumise number
#29860
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Firmaesindaja-paigutaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!