AvalehtTööpakkumisedTööpakkumised firma järgi
 

Finlaid OÜ

Kolmimäe tee 9, Tiidu küla, Sangaste vald, Valgamaa
http://www.finlaid.ee

Tööpakkuja tutvustus

Finlaid OÜ on 2002. aastal asutatud höövlitööstus Valgamaal, Sangastes, mis toodab ning müüb põhjamaisest okaspuusaematerjalist ehitus-ja viimistlumaterjali.

Puuliikidest kasutame kuuske ja mändi. Põhilisteks toodeteks on sise- ja välisvooder, põranda- ja terrassilaud ning distantsliistud. Tooted pakendame vastavalt tellimusele termokahanevasse kilesse või punti. Tootmisest ülejääva saepuru pressime kõrge kütteväärtusega puitbriketiks. Enamus ettevõtte toodangust ekporditakse erinevatele välisturgudele Euroopas ja Aasias. Koostöös oma partneritega pakume ka meilt ostetud saematerjali ja höövelmaterjali värvimise, immutuse teenust kastmise ning sügavimmutuse meetodil.

Meie põhilisteks klientideks on majatehased, puidu edasimüüjad, ehitajad ja erakliendid. Enamuse oma toormest tarnime Soome, Eesti ja Läti saeveskitest. Lisaks kasutame ka veel Rootsi, Venemaa ja Valgevene saeveskite tooret. Suudame oma klientidele pakkuda kiiret ja paindlikku tarnet. Selleks omame oma põhiklientidele mõeldud teatud toodetest valmismaterjali ladu ning ka saematerjali ladu.

Ettevõttest

Vaatamised
16 282
Töötajate arv
15
Asukoht
Valgamaa

Asukoht

Finlaid OÜ tööpakkumised

Sellel firmal ei ole hetkel ühtegi aktiivset tööpakkumist.
Värsked tööpakkumised Sinu soovitud valdkonnas leiad aga siit