Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #675243

Finatsist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: Alates 1550 €/kuus
Kuulutus sisestati: 6. november 2020
Kuulutus aegub: 1. detsember 2020

Töö kirjeldus

  • Kulu- ja tuludokumentide (ostuarvete, müügiarvete teatiste, kompenseerimistaotluste jne) õigsuse kontrollimine tulenevalt õigusaktidest, maksmisele suunamine, analüüsimine ja kontrollimine

Ootused kandidaadile

  • Rakenduslik kõrgharidus, koos erialase ettevalmistusega
  • Eelnev erialane töökogemus 1 aasta
  • Eesti keele oskust heal tasemel
  • B kategooria mootorsõiduki juhtimisõigus
  • Teenistuskohustuste täitmiseks vajaliku kontoritarkvara (Microsoft Office programmid, Word, Excel, PowerPoint) ja materjalimajandustarkvara AX kasutamise oskus
  • Valmisolekut taustakontrolli läbimiseks ja sobivust riigisaladuse juurdepääsuloa taotlemiseks ning väljastamiseks

KANDIDEERIMISEL ANNAVAD EELISE

  • Riigisaladusele juurdepääsuloa olemasolu

Varasem töökogemus avalikus sektoris või kaitseministeeriumi valitsemisalas

Ettevõte pakub

  • Põhipuhkust 35 päeva aastas

  • Stabiilset sissetulekut

  • Suurepäraseid sportimisvõimalusi (jõusaal, ujumine, ringtreeningud jne)

  • Usaldusväärset ja kindlat töösuhet

  • Arenguvõimalusi ning erialaseid täienduskoolitusi

  • Meeldivat ja kokkuhoidvat meeskonda

Tööpakkumise number
#675243

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
6. november 2020

Toetuse väejuhatuse eesmärk on tagada Eesti Kaitseväe võitlusvalmidus ja jätkusuutlikus vajalike materjalide, teenuste ja väljaõppega. Olgu see logistika, toitlustuse, raamatupidamise, meditsiini, sotsiaal- ja psühholoogiaalase toetuse, muusika või ajateenijate väljaõppega seotud ülesanded Te olete oodatud meie meeskonda.

Vaata rohkem

Finatsist