Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #680431

Finantsuudised.ee juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 18. detsember 2020
Kuulutus aegub:15. jaanuar 2021

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda inimest, kellele usaldada teemaveebi juhtimine ja tooteportfelli arendamine. Sinu juhtida saab olema sisu loomine ja toimetamine, konverentside ja seminaride korraldamine, toodete müük ja turundus, infolehe väljaandmine. Kõige selle juures on Sulle abiks meeskonnad oma ala professionaalidest.

Ootused kandidaadile

Võta meiega ühendust kui Sul on huvi finantsmaailma vastu ning julgust ja pealehakkamist suhelda valdkonna arvamusliidritega. Sinult ootame kogemusi projektijuhtimises ning oskust iseseisvalt toimetada.

Meie juures ootavad Sind arendav, huvitav ja vastutusrikas töö, sõbralik ja toetav meeskond, võimalus osaleda Äripäeva konverentsidel. Lisaks avaneb Sul võimalus töötada ühes Tallinna kõige omanäolisemas kontoris!

Küsi lisainfot +372 53437097 (CV Keskuse värbamisspetsialist Eliisa Epro).

Tööpakkumise number
#680431

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. jaanuar 2021
Kuulutus sisestati:
18. detsember 2020

Finantsuudised.ee on Eesi ainus finantsjuhtidele suunatud keskkond, mis koondab kokku spetsialistidele vajaliku sisu, koolitused ja konverentsid. Teemaveeb on toeks finantsjuhtidele igapäevaste otsuste tegemisel, planeerimisel ja riskide hindamisel.

Vaata rohkem