Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194950

Finantsteenuste projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Finantsteenuste ja -toodete arendamine;
Kaardiplatvormi teenuste ja toodete arendamine;
Projekti igapäevaste tegevuste administreerimine;
Turundustegevuse korraldamine ja arendamine.

Ootused kandidaadile

Hea inglise ja soome keeleoskus;
Eelnev töökogemus finantsteenuste tegevusalal;

Ettevõte esindab EL majandusruumis asuvat finantsteenuste ettevõtet, kelle põhitegevusalaks on eraisikutele krediiditoodete (eelkõige lühiajalised kiirlaenud) ja kaarditoodete pakkumine (deebet- ja krediitkaardid).

Tööpakkumise number
#194950