2023-08-23 14:48:55

FINANTSTEENISTUSE DIREKTOR

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime Kliinikumi finantsvaldkonda särasilmset, motiveeritud ja uuendusmeelset

FINANTSTEENISTUSE DIREKTORIT.

Pakume huvitavat ja väljakutsete rohket tööd Tartu suurima organisatsiooni kõige ägedamas kollektiivis karjäärivõimalusega.

Tööle asumine käesoleva aasta sügisel.

Ootused kandidaadile

Edukalt kandidaadilt eeldame:

  • ametikohale vastavat haridust või selle omandamist käesoleval aastal
  • raamatupidamise ja juhtimisarvestuse ning dokumendihalduse head tundmist
  • korrektset asjaajamisoskust
  • väga head MS Excel´i ja Word´i tundmist
  • väga head koostööoskust, ajakasutusoskust, täpsust, oskust aega planeerida
  • väga head iseseisva töö oskust
  • eneseväljendusoskust
  • suurepärast analüüsi- ja üldistusvõimet
  • COVID-19 vaktsineeritust.

Kasuks tuleb töökogemus suures organisatsioonis ja visualiseerimistarkvara kasutamise oskus.

Ettevõte pakub

Kandidaadile pakume:

  • huvitavat, mitmekesist ja vastutusrikast rutiinivaba tööd ühist missiooni jagavas meeskonnas
  • ühtehoidvat ja sõbralikku meeskonda finantsvaldkonnas
  • kaasaegseid töövahendeid tänapäevases kontoris
  • lisapuhkust 7 kalendripäeva
  • tasuta parkimise võimalust töökoha vahetus läheduses.

Lisainfo

Palume saata hiljemalt 30. juunil 2022 aadressile kersti.arend(at) kliinikum.ee elulookirjeldus ja motivatsioonikiri koos töötasusooviga.
Lisateave: Maret Tark, tel 731 8150, maret.tark(at)kliinikum.ee.