Värsked tööpakkumised

Finantstarkvara arendaja Visual Basicus

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 55709

Tööpakkumise number

55709

Töö kirjeldus

Sinu peamiseks challenge'iks on Visual Basic’u rakenduste programmeerimine Euroopa suurettevõtetele mõeldud OCRA finantstarkvara tarvis ning olemasolevate rakenduste täiendamine-parandamine (vajadusel).

Nõudmised kandidaadile

Eeldame eelnevat Visual Basic’u programmeerimiskogemust heal tasemel ning teadmisi relatsioonilistest andmebaasidest (soovitavalt MS SQL Server), soovituslikult eelnevat kokkupuudet majandustarkvara arendusprotsessiga (ei ole üldsegi kohustuslik) ja inglise keele oskust.

Pakume võimalust luua innovatiivseid finantstarkvara terviklahendusi, mida hakkavad kasutama peamiselt Euroopa suurettevõtted, erialaseid täienduskoolitusi Inglismaa arenduskeskuses Harrogate'is ning uusi teadmisi Microsofti arendusmetoodikatest (CODA on Microsoft Gold Partner), selgeid arenemisvõimalusi teamleader’iks või süsteemiarhitektiks ning kindlasti soliidset tasu hea töö eest ning motivatsioonipaketti.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. detsember 2005
Kuulutus sisestati:
28. november 2005

Meie eesmärgiks on pakkuda innovatiivseid finantstarkvara terviklahendusi üle maailma. Oleme seda teinud 1979. aastast alates ning täna tegutseme rahvusvahelise turuliidrina finantsarvestuse, äriühingute tulemusjuhtimise ning õigusnormidele vastavuse tarkvaralahenduste loomises. Meie ridadesse kuulub rohkem kui 500 töötajat erinevaist maailma paigust ning klientideks on üle 2 500 keskmise- ning suurettevõtte Ameerikast Aasiani. CODA grupi Eesti arenduskeskus tegeleb koostöös Stockholmis paikneva CODA Nordic'uga finantstarkvarasüsteemide perekonna OCRA arendamisega. Selleks otsime