Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70744

Finantsspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

PEAMISED TÖÖÜLESANDED:

  • finants- ja juhtimisraportite koostamine ning analüüs
  • arvestus- ja analüüsisüsteemi arendamine
  • osalemine eelarve koostamise ning täitmise jälgimise protsessis

Ootused kandidaadile

HEAL KANDIDAADIL ON:

  • analüüsivõime, pingetaluvus, täpsus, hea väljendusoskus
  • majandusalane kõrgharidus
  • hea Exceli tundmine
  • eesti ja vene keele oskus

KASUKS TULEB:
  • eelnev töökogemus antud valdkonnas
  • raamatupidamise ja juhtimisarvestuse tarkvara tundmine
  • inglise ja soome keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • vastutusrikast ja huvitavat tööd
  • töösuhet arenevas rahvusvahelises ettevõttes
  • kindlat konkurentsivõimelist sissetulekut
  • head meeskonda ja töökeskkonda
  • kaasaegseid töövahendeid
  • tööd Tallinna kontoris

Tööpakkumise number
#70744