https://www.cvkeskus.ee/179010

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #179010

Finantsspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Finantsjuhi assisteerimine ja tema asendamine erinevates ülesannetes.


Ootused kandidaadile

teadmised ja -oskused raamatupidamisest ja finantsist
tahe õppida uusi programme ja süsteeme
arvutikasutamise oskus kesktasemel
väga hea eesti ja hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas
täpsus ja kohusetundlikkus tööülesannete täitmisel
usaldusväärsus ja koostööoskus


Ettevõte pakub

töökogemus rahvusvahelises ettevõttes


Tööpakkumise number
#179010
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Finantsspetsialist
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!