https://www.cvkeskus.ee/212391

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Finantsspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 212391

Tööpakkumise number

212391

Töö kirjeldus

Finantsspetsialistina on Sinu vastutusalaks hinnakujunduse aluseks olevate andmete töötlemine, analüüsimine ja prognoosimine. Sinu tööülesannete hulka kuuluvad erinevatest andmekogudest päringute tegemine, hinnataotluste koostamine ja nende mõju hindamine majandustulemustele.


Nõudmised kandidaadile

Sul on majandusalane kõrgharidus ja töökogemus hinnakujunduse, juhtimisarvestuse või kuluarvestuse valdkonnas. Sa oskad väga hästi eesti ja inglise keelt, Sul on praktiline kogemus töötamisel raamatupidamis- ja analüüsitarkvaraga ning tunned väga hästi MS Excelit.
Töötajana oled hea suhtlemisoskusega, täpne ja arenemisvõimeline. Sa suudad keskenduda iseseisvale ja analüütilise tööle ning oled kohusetundlik.


Ettevõte pakub

Pakume Sulle huvitavat ja arendavat tööd rahvusvahelises kontsernis, sõbralikke ja toetavaid kolleege ning toredaid ühisüritusi.


Lisainfo

Sinu otseseks juhiks on regulatsiooni valdkonna juht.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. november 2010
Kuulutus sisestati:
17. november 2010

FIRMA NIMI PEIDETUD

Fortum on üks juhtivaid energeetikafirmasid, kelle tegevus on keskendunud Põhjamaadele, Venemaale ja Läänemere piirkonnale. Fortumi tegevusalade hulka kuuluvad elektri- ja soojusenergia tootmine, jaotus ja müük ning elektrijaamade käitamine ja tehniline hooldus. Meie visioon on olla tipptasemel jätkusuutlik energiaettevõte.

Heat-divisjoni kuuluv Fortum Termest AS on keskendunud kaugküttele, soojus- ja elektrienergia koostootmisele ning ettevõtetele energiaalaste lahenduste pakkumisele Eestis.