Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #277409

Finantsspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded ja vastutusvaldkonnad on:

  • keskuse eelarve tulude ja kulude täitmine ning rahavoogude juhtimine
  • projektidega seotud finants- ja sisuaruannete koostamine ja esitamine
  • hankepakkumuste ettevalmistamine
  • arendusprojektide finantsplaneerimises osalemine
  • lihtsamate lepingute ettevalmistamine
  • igapäevase raamatupidamise koordineerimine ja suhtlus raamatupidajaga, finantsdokumentide korrasoleku tagamine

Ootused kandidaadile

Ootame sind kandideerima, kui sul on:

  • vähemalt 3-aastane praktilise töö kogemus finantsvaldkonnas
  • kõrgharidus, soovitavalt majandusalane või pikaajaline finantsvaldkonna töökogemus
  • Euroopa Struktuurifondidest rahastatud toetustaotluste aruannete koostamise praktiline kogemus
  • projektide eelarvestamise ja projektitaotluste ning hankepakkumuste koostamise kogemus
  • eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas

Kasuks tuleb:
  • hea analüüsivõime ning oskus iseseisvalt probleeme lahendada
  • süsteemsus, täpsus ja põhjalikkus, oskus süsteeme luua ja juurutada
  • orienteerumine seadusandluses
  • töökogemus mittetulundus- või avalikus sektoris
  • kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime, hea pingetaluvus

  • vaheldusrikast ja väljakutseid pakkuvat tööd loomingulise meeskonnaga inspireerivas keskkonnas
  • eneseteostus- ja arenemisvõimalusi
  • paindlikku töövormi ja -aega

Lisainfo

Lepingu vorm: töö- või käsundusleping

Kandideerimiseks palume saata CV, kaaskiri ja palgasoov hiljemalt 2. juuliks 2012.

Tööpakkumise number
#277409