Värsked tööpakkumised

Finantsspetsialist-raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 59419

Tööpakkumise number

59419

Töö kirjeldus

Finantsspetsialisti-raamatupidaja põhiliseks tööülesandeks on esialgu ettevõtte raamatupidamise korraldamine. Samas pakume võimalust areneda paari aasta jooksul juhtivspetsialistiks uue krediidijuhtimisteenuse – müügiarvete halduse (klientide müügireskontra pidamise) - alal. Spetsialistina tunned hästi teenuse majanduslikke, juriidilisi ja tarkvaraga seotud aspekte ning nõustad sellel alal oma kolleege ja ärikliente. Omandades uue kutse on võimalik täielikult loobuda igapäevasest raamatupidajatööst.

Nõudmised kandidaadile

Oled edukas kandidaat, kui valdad heal tasemel mõnd levinud finantsarvestussüsteemi (AXAPTA, SCALA vm), oled vähemalt lühiajaliselt tulemuslikult vastutanud mõne ettevõtte raamatupidamise eest, valdad eesti ja inglise keelt, pead lugu täpsusest ja heast meeskonnatööst. NAVISIONi tundmine on täiendavaks eeliseks.

Pakume head sissetulekut, väljakutset töötada oma valdkonna juhtivas rahvusvahelises ettevõttes, enesearendamisvõimalusi, sõbraliku kollektiivi tuge ja kaasaegset töökeskkonda.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
17. veebruar 2006
Kuulutus sisestati:
2. veebruar 2006

Lindorff Grupp on krediidijuhtimise teenuste turuliider Baltikumis ja Põhjamaades. Pakume teenuseid arvete väljastamisest ja laekumiste monitooringust kuni tasumata arvete kohtuliku sissenõudmiseni. Samuti ostame klientidelt võlanõuete portfelle. Lindorff Grupis on üle 1500 töötaja kokku seitsmes riigis: Soomes, Rootsis, Norras, Taanis, Eestis, Lätis ja Leedus. Grupi 2004. aasta käive oli 200 miljonit eurot. Lindorff tegutseb Eesti turul alates 1997. aastast. Praegu töötab Lindorff Eesti AS-is 25 töötajat.