Värsked tööpakkumised

FINANTSSPETSIALIST (lapsehoolduspuhkuse asendus)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 557509

Tööpakkumise number

557509

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on krediidikomitee positiivse otsuse järeltegevuste elluviimine – lepingute koostamine, kliendisuhtluse koordineerimine ja süsteemide administreerimine.

Nõudmised kandidaadile

• tunned huvi pangandusvaldkonna vastu;
• oled lõpetanud või lõpetamas kõrgkooli rahanduse või majanduse erialal;
• valdad kõnes ja kirjas väga heal tasemel eesti ja inglise keelt;
• oled abivalmis ja suurepärane suhtleja;
• varasem töökogemus kas panganduse või administreerimise valdkonnas on eeliseks.

Pakume finantsspetsialistile laiaulatuslikke tööülesandeid ning võimalust õppida pangandusäri põhimõtteid, panga- ja liisingutooteid ning nende müügiprotsessi, saades väärtuslikke kogemusi nii liisingu kui ka panga poolelt. Pakume kodukontori võimalust ning mitmekülgset motivatsioonipaketti.
Otsime eelkõige inimest, kes on aktiivne, täpne, julge suhtleja, armastab numbreid ja on iseseisev oma tööpiires. Töökeeleks on eesti ja inglise keel.

Lisainfo

Ootame Sinu CV-d koos motivatsioonikirjaga (märgusõnaga „Finantsspetsialist“) hiljemalt 30. septembriks 2018 e-posti aadressil karin(at)jarvet.com. Täpsem info Karin Jarvet, värbamiskonsultant.

KOHTUMISENI OP-S!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. september 2018
Kuulutus sisestati:
14. september 2018

OP pank kuulub Soome juhtivasse finantskontserni OP Financial Group, mis pakub laia valikut pangandus-, varahaldus- ja kindlustusteenuseid nii äriklientidele kui eraisikutele. Eestis tegutseb OP korporatiivpangana suurte ja keskmise suurusega ettevõtete jaoks. 2007. aastal alustati liisinguteenuste pakkumist ja 2011. aasta kevadel avati Tallinnas panga filiaal äriklientidele.
Krediidiadministratsiooni osakond tegeleb laenu- ja liisingudokumentide haldamise ja administreerimisega ning on igapäevaselt tihedas koostöös müügihalduritega. Seoses lapsehoolduspuhkuse asendusega otsib OP Finance liisingu poolele krediidi administreerimise osakonda finantsspetsialisti. Lisainformatsioon: www.opbank.ee