Värsked tööpakkumised

Finantsosakonna välisvahendite büroo peaspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 71063

Tööpakkumise number

71063

Töö kirjeldus

Põllumajandusministeerium otsib oma meeskonda finantsosakonna välisvahendite büroo peaspetsialisti, kelle teenistuskohustuseks on “Eesti kalanduse arengukava 2007-2013” ja Euroopa Kalandusfondi (EKF) finantseerimise alase dokumentatsiooni ettevalmistamine, EKF makseasutuse ülesannete täitmine välisabi finantseerimise ja finantsaruandluse valdkonnas, Euroopa Komisjoni ja Euroopa Liidu Nõukogu komiteede ja töögruppide töös osalemine.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
- vanust vähemalt 21 eluaastat;
- majandusalast kõrgharidust;
- finantsalast töökogemust;
- dokumendihaldusprogrammide kasutamise oskust;
- inglise keele oskust kõrgtasemel ametialase sõnavara valdamisega;
- väga head analüüsioskust;
- head suhtlemisoskust ja kohusetunnet;
- algatus- ja otsustusvõimet, avatust uuendustele ja meeskonnatöö valmidust;
- loovat ja eesmärgipärast mõtlemist;
- võimalust viibida lähetuses.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- enesearendamise võimalusi;
- kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda;
- avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi, sh õppelaenu kustutamine, 35-päevane põhipuhkus, lisatasu ja lisapuhkus teenistusstaaži eest..

Ametipalk on 9465 krooni

Lisainfo

Avaldus ja CV esitada Põllumajandusministeeriumile
aadressil Lai 39/41, 15056 Tallinn
või faksi teel numbril 6 256 200
hiljemalt 28. juuliks 2006. a.

Täpsemat teavet saab telefonil 6 256 215.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
28. juuli 2006
Kuulutus sisestati:
28. juuni 2006
Brutopalk:
Alates 9465 EEK kuus

Põllumajandusministeerium tegutseb Vabariigi Valitsuse 30. juuli 2004.a määruse nr 264 "Põllumajandusministeeriumi põhimäärus" alusel.
Ministeeriumi tegevuse eesmärk on luua tingimused Eesti maaelu, põllu- ja kalamajanduse jätkusuutlikuks ja mitmekesiseks arenguks, tagada ohutu ja nõuetekohane toit ja sööt ning hea loomatervise ja -kaitse ning taimetervise ja -kaitse alane olukord maaelu-, põllumajandus- ja kalanduspoliitika väljatöötamise, elluviimise ja tulemuste hindamise ning toiduohutuse, loomatervise ja -kaitse ning taimetervise ja -kaitse nõuete väljatöötamise ja rakendamise korraldamise kaudu.