Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #71063

Finantsosakonna välisvahendite büroo peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põllumajandusministeerium otsib oma meeskonda finantsosakonna välisvahendite büroo peaspetsialisti, kelle teenistuskohustuseks on “Eesti kalanduse arengukava 2007-2013” ja Euroopa Kalandusfondi (EKF) finantseerimise alase dokumentatsiooni ettevalmistamine, EKF makseasutuse ülesannete täitmine välisabi finantseerimise ja finantsaruandluse valdkonnas, Euroopa Komisjoni ja Euroopa Liidu Nõukogu komiteede ja töögruppide töös osalemine.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
- vanust vähemalt 21 eluaastat;
- majandusalast kõrgharidust;
- finantsalast töökogemust;
- dokumendihaldusprogrammide kasutamise oskust;
- inglise keele oskust kõrgtasemel ametialase sõnavara valdamisega;
- väga head analüüsioskust;
- head suhtlemisoskust ja kohusetunnet;
- algatus- ja otsustusvõimet, avatust uuendustele ja meeskonnatöö valmidust;
- loovat ja eesmärgipärast mõtlemist;
- võimalust viibida lähetuses.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- enesearendamise võimalusi;
- kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda;
- avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi, sh õppelaenu kustutamine, 35-päevane põhipuhkus, lisatasu ja lisapuhkus teenistusstaaži eest..

Ametipalk on 9465 krooni

Lisainfo

Avaldus ja CV esitada Põllumajandusministeeriumile
aadressil Lai 39/41, 15056 Tallinn
või faksi teel numbril 6 256 200
hiljemalt 28. juuliks 2006. a.

Täpsemat teavet saab telefonil 6 256 215.

Tööpakkumise number
#71063